Únor 2014

Kolem dokola

26. února 2014 v 20:37 | Lucy |  My Day
Jé. Člověku ani nepřijde, jak rychle čas letí, že si ani nevzpomene, že by měl na svůj starý blog něco napsat. O navazování nemůže být řeč, kdy naposledy jsem sem napsala něco o svém životě? Dřív jsem si myslela, že nemám čas - to jsem ale ještě nebyla obeznámena s opravdovou definicí toho, co nemít čas je - když si nemůžete dovolit dělat nic, co byste chtěli. Aspoň tak to teď, jako studentka druhého ročníku peďáku vnímám. O peďáku se říká, že to je škola "pro blbečky". Pravdou je, že na peďák každého blbečka vezmou, ale fakt, že všechny blbečky během prvního semestru vyhodí (a ti pak přejdou na pedagogiku volného času :)), už nikdo neřeší. Já upřímně nevím, kam mám dřív skočit, zejména se dvěma jazyky. Taky se potýkám s problémem, že začínám vůči němčině pociťovat značnou nechuť (angličtinu mám samozřejmě čím dál tím radši, jinak to ani nejde ^^), což je poměrně nepraktická záležitost, když jste studentem němčiny.

A co jinak? Mám se fajn. Bydlím teď na koleji, což mě oproti prvním asociálním předsudkům moc baví a dá se říct, že si připadám svobodněji (kdo by to řekl, že mě bude starat se o sebe a o druhé(ho) sama :) ). Momentálně se každým dnem více klepu na očekávaný telefonát z ubytovací služby, kdy mi oznámí, že se můžu přestěhovat na párovku (když si se spolubydlící nesednete a jste s mužem jako siamská dvojčata) - klidně do sklepa, klidně na střechu, hlavně pryč!
A taky se klepu na konec zimy, ať byla letos sebepřívětivější - asi jenom ze zvyku a lennosti. No nic, doufám, že se máte krásně. :)