Září 2012

Pravda je super!!!

28. září 2012 v 2:13 | Lucy
...jen abyste věděli. Já teď jednám na rovinu. Jednání na rovinu je cool!

Zpověď

24. září 2012 v 21:19 | Lucy |  My Day
22.9.2012
Mírumilovná koexistence, vzájemné porozumění a tolerance - to jsou podle mě tři základní kameny vztahu. Láska neexistuje. Je to scifi pojem vynalezený snílky, rádoby romantiky a sentimentálními ženštinami ujíždějícími na velice inteligentní literaturou a kinematografií od autorek typu Rosemund Pilcher či Danielle Steel, jejichž věk je ≥ 40. Kdo tvrdí, že miluje, lže si do kapsy. Věřím, že má rád, že si někoho váží. Ale ve skutečnosti existují jen ty tři výše zmíněné kameny a chemie.
Znávala jsem někoho, o kom si myslím, že by splňoval moje podmínky. Jednou jsme bývali spolu (říkali ostatní, já mám asi trošku jinou definici vztahu než normální smrtelníci), a pak jsem si to všechno nechala proklouznout mezi prsty. Oba jsme totiž stejně nenormální a máme fobii ze vztahu. Netuším, jaké jsou jeho důvody, protože je stejně jako já příliš introvertní než aby mi to vykládal. Moje jsou asi ztráta volnosti, závazek vůči někomu, stereotyp, kdy se od člověka očekává, že každý den tomu druhému napíše a naopak. Ten děsivý pocit, kdy JÁ nejsem JÁ, ale jsme to MY. A proto jsem si vypěstovala naději, že dva lidi se stejnými potřebami a problémy by si mohli život uzpůsobit lépe, než když se to postižený snaží překonat s někým normálním. Nechci se trápit a přemáhat kvůli svému handicapu. A nechci trápit ani tu druhou osobu... A upřímně řečeno, neřešila bych to vůbec, kdyby nebylo dětí, kterých se v životě prostě nechci vzdát.
Takže když už jsem tu dnes úplně upřímná a otevřená, ráda bych nastínila svou situaci - právě "jsem" s jedním, který má určitě pocit, že jsme ve vztahu. Sice tomu všechno naznačuje, ale já to tak necítím, takže nejsme. On je přesně ten labutí romantický zamilovaný typ, co mi leze krkem a je příliš hodný a milý na to, aby mi svědomí dovolilo dát mu to najevo. Neustále jsem napůl rozhodnutá skončit to, ale na druhou stranu si říkám, co by za něj jiná dala. A poslední dobou si čím dál častěji vzpomenu na toho předešlého a říkám si, jak to bylo psychicky nenásilná a příjemná koexistence. Čas od času mu napíšu a připadá mi to jako dřív, jenže pak přijde pomlka, já jemu nenapíšu a on mě taky ne, protože už nejsme víc než kamarádi. A já tu sedím a odepisuju na nepříjemně milé esemesky od jednoho a radši bych se smála s předešlým. A nevím, co mám dělat.
24.9.2012
Příspěvek výše vznikl v sobotu (vlastně v neděli), kdy jsem zase nemohla tak brzo usnout (cirka dvě hodiny ráno) a civěla do zdi. Řekla jsem si, že je škoda to smazat jen proto, že se situace změnila. Včera jsem to s labuťákem ukončila, protože se chtěl posunout na oficiální vztah (byla jsem si naprosto jistá, že to jde skončit on, protože si uvědomil, jaká jsem katastrofální polovička, ale ono ejhle) a já s tím nepočítala, tak už jsem musela s pravdou ven. Úplnou pravdou, tím co jsem napsala výše. Z toho jsem si odnesla, že pravda je dobrá. Že je jako operace - není to nic příjemného, ale po ní se vám neskutečně uleví.

Dumbledore's gay.

19. září 2012 v 0:05 | Lucy |  Others
Já to věděla! Důkaz, že jsem to věděla!

Ich spreche Deutsch, bitch.

7. září 2012 v 12:50 | Lucy |  My Day
Chilli con carne v plechovce z Lidlu... Challenge accepted! Né vážně, dala jsem půl talíře a byla jsem na sebe hrdá :D To už je takový můj protivný zvyk šmejdit v tematických týdnech a kupovat polotovary snažící se napodobit slavné pokromy (knedlo vepřo zelo po česku už mě fakt nebaví), no a jak to tak bývá, většinou to končí v koši nebo v záchodu. Teď zrovna dva metry ode mě leží leták k řeckému týdnu, co má být pravděpodobně od pondělí a mám pořád tendence jít ho prošustrovat a zase vymyslet, co přitáhnout domů :D... A nedávno jsem ochutnala sushi! Vážně, nevim, co na tom máte, lidi. :D
Jinak se ze mě pomalu ale jistě stává vysokoškolačka, ještě mi zbývají 3 neděle svobody. Po řečech, které se vedly na zápisu o pověstném vyhazování na němčině ty tři neděle volna patřičně oslavím němčinou(malinko bobečky). Už teď mě to štve :D
Řekněte mi, ostatní vysokoškoláci, dojíždíte někdo? Já prostě netuším, co budu v Liberci dělat těch 5 hodin volna, co mám mezi přednáškami. Fakt lepší rozvrh nám vymyslet nemohli, aneb TU Liberec :D (ještě tam ani nejsme, ale už si stěžujeme jako veteránky, klasika)
O dalších aspektech svého života bych pomlčela, ale zas se v tom plácám. Zjistila jsem, že prostě nejsem člověk do páru. Jak ale budu mít ty děti, co chci, to bych fakt ráda věděla.

Dnešní odpoledne ve jménu prokrastinace

6. září 2012 v 14:13 | Lucy |  Others
...hrozná věc. Snad Voldy dorazí, když to zmáčknu!

Nejlepší narozeninová přání

4. září 2012 v 1:43 | Lucy |  Others
Aspoň k něčemu facebook je. Když má člověk letní zvrácený režim a chodí spát nad ránem, může si třeba tak náhodou prohlížet přání k narozeninám. A tyhle dvě jsou nejlepší ever a hrozně mi v půl druhé ráno zvedly náladu, tak jsem si řekla, proč se nepodělit :)

Kamarád si ze mě vždycky dělal srandu, když jsme se po škole stavěli v knihovně :D Dáme akcičku, zapaříme, budeme si číst knížky vzhůru nohama a budeme se v tom střídat! Uuuu :D.... Hrozně mě to rozesmálo :)

Reference k těmhle dvěma videím.(Anička a deníček) Jestli je neznáte, rozhodně kouknětě, největší pecky na internetu :D