Červen 2012

Until the very end I will be complaining about something. Always!

26. června 2012 v 22:01 | Lucy |  My Day
Uuuf. Kdo rád dělá nové věci? Já teda ne, protože jsem býk jako poleno - a to poslední dobou (a v blízké budoucnosti to nevidím jinak) nic jiného, než nové věci nedělám. A nestíhám! A hrozně mě to deptá. Ono to už tak bývá, že si člověk prostě stěžuje když má čas stejně tak jako když ho nemá. Tak určitěěě, jsme Češi né?
Začala jsem dělat finanční poradenství. Já vím, každý, kdo si přečte nebo slyší slovo finanční poradce, ohrne nos, zaštítí se a začne se vymlouvat, že nic nepotřebují, finanční poradci z lidí jen tahají peníze a kdesi cosi... Přitom to tak není, nebo by aspoň nemělo být u kvalitních finančních poradců... Já doufám, že mi to dá jak sebevědomí, tak se díky tomu osamostatním (věděli jste, že jsem doteď měla tak nějak fóbii z telefonování? Vždycky jsem smlouvala s matkou, co pro ní udělám, když za mě zavolá tam a tam - bylo mi to hrozně nepříjemný a akorát jsem do toho telefonu koktala a připadala si trapně. Now I'm going to fight it. No I'm not going to fight it, I'm going to fuck it - jak říká strejda Littlefinger :) ), a nějaké ty penízky by se taky hodily, že jo. A v tomhle oboru je hrozně moc peněz, vlastně stačí jen natáhnout ruku, stačí jen trochu snahy a odhodlání.
Zároveň chodím na brigádu do Lidlu, ale dříve nebo později budu asi muset s jednou brigádou praštit, protože se těžko dají dělat dvě věci na jednou... A řeknu vám, že je to v tom Lidlu docela otrava a dřina. A málo placená dřina, když to porovnám s finančním poradenstvím. Z vyrovnávání a zvedání tunových krabic budu mít za chvíli ruce jak Arnold a kdybych to dělala delší dobu jak prázdniny, budu ve třiceti strhaná a budu vypadat na 40 (a to už teď vypadám staře!). Dokonce i markování na pokladně je námaha, i když by to člověk neřekl... Ale dneska mi bylo řečeno, že musim začít myslet pozitivně, takže mám vlastně fitko zdarma!
A jinak mě vzali na výšku... Věděla jsem že mě vezmou, ale teď tam jsem konečně v systému oficiálně přijatá. A víte co? Mít furt jedničky a mít všechno automaticky a bez příjimaček je pěkná nuda, pak z toho vlastně nemáte vůbec radost, berete to jako samozřejmost. Já když se dozvěděla, že mě vzali na výšku, bylo mi to vlastně fuk.
Btw je tu nějaký HP fan, který pochopil odkaz v nadpisu?

Za Pans, aneb cesta tam a zase zpátky :D

15. června 2012 v 23:53 | Lucy |  My Day
Report z příšerně krátkého víkendu u berušky :) Exkluzivně z obou našich pohledů :D