Červen 2009

Tamta druhá hvězda vpravo.

30. června 2009 v 23:35 | Lucy |  My Day

Jsem příšerně utahaná a chce se mi spát a vůbec nechápu, proč tohle píšu a nejdu se radši vykoupat. Zítra nastupuju první den na brigádu a vůbec z toho nejsem nadšená, protože po manuální práci by prahl jenom šílenec. Ale tak... Rozhodla jsem se totiž jet příští rok zase do Anglie (určitě je o moje rodná vlast, jen mi doma zatajili, že jsem se tam narodila, jinak se nedá vysvětlit ta magnetická přitažlivost, co mě tam táhne XD), jenže penízků není nazbyt, takže na to budu muset makat v létě i v zimě. Tuhle letní brigádu mám jenom na měsíc, protože celé prázdniny se mi vážně makat nechce. A v zimě možná někdy do kiosku prodávat pražským smradům, co dělají, že umí lyžovat párky v rohlíku. XD A to se mi taky nechce, ale tak při představě na mou zemi zaslíbenou...Áááach.
Pocítila jsem v sobě nějakou novou energii psát (a dokážu si živě představit, jak ze mě v rekordním čase vyprchá XD), jsem vážně ráda, že budu mít od těch kreténů od nás ze třídy na dva měsíce pokoj (až na pár vyvolených). A víte co? Máme koťátka! Přesně takové majinké chlupaté pištící kuličky, co se vám vejdou do ruky, jaké jsem chtěla v minulém článku. Hohó a kdo myslítě, že je našel? Nový tanvaldský Poaró stopoval kočku, načež odnesl informace do ústředny, na ukrytá koťata u sousedů ve stodole byl uskutečněn zátah - akční Poaró si z toho sice odnesl pár škrábanců, ale taky ty kuličky, takže mise byla splněna. ^^
Jestli zítra nevrátím knížku do knihovny, tak budu mít po termínu a budu doplácet, béé... Jenže já vážně nemám kdy to tam vracet, když si ráno musím mejt hlavu a domů přijdu až někdy v pět. Ach jó...
No nic, jdu hledat důkazy do našeho sprcháče. Pá XD


Never grow up design

30. června 2009 v 22:05 | Lucy |  Design
Mohli jsme se srát s dyzajny, ale my jsme řekli NE! XD Kolikátý už tohle je pokus? Jsem ráda, že je aspoň něco.

Výzo ze III. ročníku

30. června 2009 v 20:16 | Lucy |  HOCZ
*je znechucená a asi se na to vykašle*

Take me to the Neverland...

25. června 2009 v 19:28 | Lucy |  My Day

Devatenáct nula nula. Nebe se po tolika deštivých dnech trošku rozjasnilo a teploměr vyletěl směrem vzhůru. Zjišťuju, jak se mi libí pozorovat smrákání z mého starého známého okna.
Takže zítra poslední den školy. Nejsem z toho dvakrát nadšená (a z čeho jsem taky poslední dobou byla?). Kromě té otročiny skoro zadarmo (na shánění brigády by se někde měl otevřít učební obor) a holek (což je vlastně potěšující, ale ještě jsem o tom nemluvila s bábi a vážně se toho bojím) nic neplánuju. Jó, vlastně ještě Jičín a Nikollenka!♥ Mám za sebou poslední a jediný aspoň trošku humanitní rok na téhle hloupé škole a teď už mě čeká jen nuda a samé nepodstatné věci (Bankovnictví? Statistika? Ekonomika veřejného sektoru?). Jak by řekla naše pofidérní učitelka na ekonomiku a účto : To je život. Tak to v reálném životě chodí! (nebo nějaké podobné pindy).
Devaténáct nula pět. Babča mě donutila koupit takovou podivnou (mě přijde poněkud skleslá) kytici růží z Penny - " V květinářství bys to měla mnohem dražší." Já bych jí růže nikdy nekoupila, protože sama je nesnáším (a co se nelíbí mě se zákonitě nebude líbit ani učitelce, že ano XD) a asi bych jí zase nechala udělat kytku z takových těch kytek, co se dávají na hrob. (Chryzantémy? Možná?)
Devatenáct třináct. Vážně miluju, když mi z lišty vyskočí Avast a zaseká mi celý komp. A taky moc chci to koťátko. Už se na něj celá klepu - malinká chlupatá kulička, co se vejde do ruky. Koťátka jsou to jediné, co probouzí moje mateřské pudy. XD Když vidím malé dítě, dokáže mě to tak akorát nasrat. XD Packa je už má, jenže nikdo neví kde. Takže zítra nastoupím a budu pátrat tak dlouho, dokud je nenajdu. Však ona mi je ukáže... Minule mě k nim zavedla (jenom mě! byla jsem na sebe hrdá XD), takže nevim, jestli si od minula pamatuje, že po tom, co mi je ukázala, záhadně zmizely... No každopádně zkusit to musím...
Nějak mě přestává bavit Pet Society, což je asi dobré znamení, protože na té kravině trávím moc času. Hodina deně je podle mě moc. Začala jsem víc koukat na filmy... No, filmy... Spíš Disneyovky na Youtube v angličtině (miluju Petra Pana dvojku!) a Futuramu. A Ely - nepřijde mi, že ten dabing je zas tak špatný. Asi jde o zvyk, ale pouštěla jsem si to i v angličtině a Zoidberga máme mnohem lepšího.
No nic, já už budu končit. Přijedu až prvního června, ale počítám, že bych do té doby stejně nic nenapsala.XD Takže tu máte co číst na delší dobu ( i když pochybuju, že budete).
Btw : Trápí mě tenhle design a nejsem schopná udělat nový ( a příšerné zkratky jako "Dess" mě uvádí k nepříčetnosti).

Petr Pan 2 : Návrat do Země Nezemě

24. června 2009 v 22:37 | Lucy |  Filmy
Krásné. ♥
Jedny z nejoblíbenějších postav animovaného filmu se opět vracejí na filmové plátno. Wendy, někdejší malá hrdinka příběhů o Peteru Panovi, je už dospělá a má vlastní děti. Zůstává s nimi sama, protože jejich tatínek musel odejít bojovat do války. Aby zmírnila strach svých dětí, vypráví jim Wendy příběh o svém milovaném hrdinovi Peteru Panovi, chlapci, který odmítl vyrůst. Dvanáctiletou svéhlavou Jane ale "takové nesmysly" nezajímají Jenže pak se stane něco podivuhodnéhoObjeví se kapitán Hook a dívenku použije jako rukojmí, aby se zmocnil svého největšího soka. Naštěstí Peter Pan, víla Zvoněnka a Ztracení chlapci jí přijdou na pomoc. Nemohou ji ale nutit, aby začala věřit v kouzlo fantazie. Nezačne-li věřit, nenaučí se ani létat, a to je jediný způsob, jak se dostat domů k mamince a také jak zachránit umírající vílu Zvoněnku. Jenže Peter Pan je hrdina jaksepatří a se svými přáteli dokáže Hooka porazit. A Jane pochopí, že když člověk věří v sílu fantazie a přátelství, je možné všechno.


Opravdovým zdrojem poznání je omyl. - Karel Čapek

18. června 2009 v 22:14 | Lucy |  My Day

Připadá mi to podivné, nepřirozené až komické, že do konce roku zbývá už jen týden. Nejisté a negativní září bylo přece včera... Nebo snad ne? Po prázdninách do druháku a zase o krůček blíž k dospělosti. Blé. Nechci. Nechápu ty pubertální pipinky, co prahnou jen po tom, aby jim už bylo osmnáct a byly z nich dámy... Když to tak vezmu... Co mi chybí? Čím dál se ohlédnu a čím mladší bych byla, tím líp by mi bylo. Ale od dospělosti žijeme pro jediný účel - abychom umřeli.
Ale dost toho filosofování. ^^ Dneska jsme měli poslední den, kdy se jelo podle normálního rozvrhu. Trapná Štěpánová si ještě naposled v roce užila mučení chudáků studentíků ekonomikou a ostatní už to nechali volnější. Odpoledne mě bolela hlava, tak jsem šla spát (a byla tu bábi a já to zaspala...). Kolem šesté mě Ála vytáhla na Cestu do HG marketu a zase zpátky. XD (ta nová samka). A tak jsem se rozhodla, že odbydu narozeniny (bábi a máti mají teď na přelomu června a července), což se ukázalo jako nejlepší rozhodnutí dnešního dne. Strávily jsme tam drahnou dobu( nevěděla jsem, co mám máti koupit a Ála přemítala, zda si koupit Popcorn XD). U kasy mi vietnamka (všudypřítomná Asie!) namarkovala 17,90 místo 179, takže jsem ušetřila hnedka 150 kč. XD
Poslední dobou je to divné období. Dochází mi spousta věcí a začínám přehodnocovat priority, které jsem dřív buď neviděla nebo přehlížela. A když se podívám zpět, co jsem vypustila z pusy věcí a co jsem napáchala škod, je mi až hanba.
A jedno vím jistě : Ať už tyhle prázdniny dopadnou jakkoli, vždycky se budu snažit koukat se na to z toho nového pohledu. Možná je to až svazující.
A taky jsem si možná uvědomila, co je příčina toho stranění se doma poslední doby - což jsem teda ještě nepřehodnotila a ani to zatím nemám v úmyslu přehodnoťovat. ^^
A máme třídní fotku - možná vám jí i ukážu, jestli se mi bude chtít skenovat jí... :)

Už aby byl srpen :)

16. června 2009 v 23:57 | Lucy |  My Day
Půl dvanácté večer a mě se ani trochu nechce spát, protože jsem vypila litr Shocku a jsem nějaká moc akční XD (Můžu já za to, že se mi příšerně zasekal komp - nesnáším Avast! - a neměla jsem nic na práci? XD)
Dneska jsem se ulila ze školy a zítra se z ní uleju zase, protože umírám na rýmu a umírala jsem na kašel, na který už teď díkybohu neumírám. XD Ale rýma je podle mě dostatečný důvod, jak na konci roku zůstat doma a celý den se válet v pižamu. XD
Dva dny nám nešla teplá voda - to byly muka. Matka ty opraváře soustavně bombardovala telefonáty a až po dvou dnech se uráčili dostavit.
Zase mi uteče vyznamenání, zase o sedm desetin - tentokrát jsem si opravila dvě dvojky na jedničku, ale přibyla mi trojka z matiky. Naštve, co?
A mám úžasnou zprávu! V srpnu k nám přijedou mé drahé, milované a kdoví co ještě! Já se na ně tak těším... Vyskytly se sice drobné komplikace (i když asi jenom pro mě), ale to se dá překousnout, hlavně , že přijedou ony! :)
A taky mám brigádu, z čehož mám taky radost. Sice zatím vůbec nevím, jak to s ní bude - kdy, za kolik apod, ale to pro mě nehraje zas takovou roli. No nic, budu končit...
Btw : Nepředpovídala jsem, že se budou moje články zkracovat? XD

Lolita - Vladimir Nabokov

14. června 2009 v 23:08 | Lucy |  The Library
Pozoruhodná knížka. Občas se v ní vyskytují dlouhé a nudné pasáže, ale jako celek je krásná. Nejlepší je na ní autorům styl písma. Nutno podotknout, že vydat něco takového v padesátých letech vyžadovalo pěknou dávku odvahy.

Yummy yummy in my tummy!

11. června 2009 v 22:30 | Lucy |  My Day
Hróóózně, ale hróóózně líná cokoli psát...
K nadpisu - pořád se něčím cpu XD Včera třešně a dneska květák a jahody a to ani nemluvím o tom, co jsme si přinesli z H&G Marketu. XD Zavřeli nám naší milovanou Máju (samka, která doprová
zela dobu našeho dětství) a její prostory odkoupili vietnamci. Byla jsem zhrzená a doteď si rvu
vlasy, že jsem tam v poslední den provozu nešla pro Kofolu za geniální cenu, kterou nemají ani v supermarketech (2l za 18.90 XD). Kdežto tam jsem objevila litr Shocku za 34.80 a úžasné chilli brambůrky. XD
Písemky už máme tak nějak za sebou. Ta z matiky dopadla naprosto katastrofálně, takovou známku jsem v životě na závěrečnou nedostala -.- Takže jí radši ani nebudu zmiňovat. Oo Neříkala jsem, že učit se celý víkend a pondělí je úplně k ničemu?
Zítra zase jedu pryč a moc se mi nechce. Jsem ve skluzu (dobře, mám času čtyři prdele a jsem líná, ale musím se na něco vymluvit XD), k úkolům na ho už se asi neodhodlám, ono to není nutné kromě té numerologie, protože z jedné známky mi asi klasifikaci nepostaví. XD
Ha a prokousala jsem se Lolitou! Je zajímavé, že kvalitu knížky si člověk uvědomí vždycky až když jí přečte celou (nebo aspoň já to tak mám) a teď mi nějak chybí a asi bych jí četla radši než toho LOTRa, ale to je jedno... ^^
Chce se mi spát a musím ještě sbalit a sklidit.. takže.....báj.

Nechce se mi.... nic.

8. června 2009 v 21:41 | Lucy |  My Day
Ťuk, ťuk, ťuk, co to ťuká? Zběsile klepe. Že by svědomí? Už dlouho, dlouho jsem nic nenapsala... Nepochybuju o tom, že to nikomu nechybí... A vlastně ani nemám co psát - jsem zbědovaná, jak jen člověk může být, když se celé odpoledne pokouší o nemožné, totiž aby mu vyšel aspoň jeden jediný příklad z matiky. Asi toho chci moc. Zítra píšeme i z dějáku, já to, světe div se, neumím neumím neumím a neumím a hrozně moc se mi nechce nic učit, takže nebudu a nebudu a nebudu.....
A chci tu písničku z reklamy na Gardenu, co právě zní z televize od vedle. Je tu zima jak v prdeli. Na můj vkus moc prší.
O víkendu byla nuda. Nuda jako obvykle každý den. Poslední dobou se nudím pořád, ač mám pořád co na práci. Ale všechno je to děsná nuda.
V sobotu mě babka táhla na každoroční tradiční hasičskou soutěž, kde jsem každoročně tradičně celé dopoledne stála, koukala a nudila se. I poslouchání ze sluchátek mi překazili, protože tam hrála jakási katastrofální dechovka.
A vůbec nemám čas na čtení... Nechci prázdniny. A chci chlupatou kočičku..

New moon trailer

4. června 2009 v 22:14 | Lucy |  Videa k Filmům

Je to trapné, vůbec se mi to nelíbí, jsem zklamaná a to jsem ještě nic neviděla.. To Bellino "Kiss me, I love you" je na přes držku XD A taky nemám ráda Jacoba...-.-
To, že sem dávám ten trailer je čistá lenost a nedostatek času napsat nějaký článek, takže... Smůla. XD

Stručné dějiny Spojeného království

1. června 2009 v 16:46 | Lucy |  Píšu, píšeš, píšeme
Mojí rukou psáno a nekopírováno, pro školu určeno a přišlo mi škoda promrhat to jen na seminárku. XD