Květen 2009

Prší... A prší... A prší....

31. května 2009 v 18:51 | Lucy |  My Day
Místo toho, aby se nám ohlašovalo lučními zvonky cinkající léto, bez přestání nám do parapetů bubnuje déšť, což je počasí, které bych akceptovala maximálně ve své zemi zaslíbené a nebo pokud bych nemusela nikam vycházet.
Je s podivem, že ač od mých narozenin uplynul měsíc, má bělostná gerbera je stále v rozkvětu a dokonce jsem už napočítala třetí květ.
Jesli jsem se předtím obávala prázdnin, tak teď se jich už vyloženě děsím. Musím něco vymyslet, nebo se tam pak zblázním. Není nic horšího, než když býkům berou věci, zvyky a místa, která byla jejich, sprostě je z nich vyšoupnou a přehodí na druhou kolej a ještě se na ně přitom bezelstně smějí.
Pomalu ale jistě se prokousávám zbytky Lolity a musím uznat, že jestli nic, tak Nabokov píše geniálně. Ale je to s ní jako s každou knížkou, když se dostanu ke konci a chybí mi už jen kousek (v tomhle případě asi jen padesát stránek), čtu jako zběsilá.
Přemýšlím, co si přečtu potom. Forresta jsem chudinka nenašla a můžu se jen modlit, aby tam konečně někdo vrátil první díl Pána prstenů. Protože na ten se chystám už hodně dlouho a vážně se na něj těším. Po tom, co jsem viděla kus Ostře sledovaných vlaků (vážně by mě zajímalo, za co to dostalo oskara, či co to vůbec dostalo), zamítla jsem i to. Pak ještě přicházejí v úvahu Vratné lahve a Obraz Dorriana Greye. Ale asi půjdu do toho Tolkiena. Což mi připomíná, že už mi tu léta leží Simarilion a ještě jsem nebyla schopná dostat se dál, než na třicátou stránku.
No nic a zítra zase do školy. Přichází období vělkých písemek a já radši ani nechci vidět tu z matiky, protože momentální látku vůbec nepobírám, pravděpodobně jsem zatím sama nevyřešila žádnou slovní úlohu a tu novou látku ani nemělo smysl poslouchat, protože se to stejně nedalo pochopit. Jak já nesnáším věci, na které není vzoreček! Logiku jako takovou mi asi sudičky do kolébky nepřihrály.

Čaroděj - | Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela | - Michael Scott

31. května 2009 v 16:41 | Lucy |  The Library
Opět nemůžu opomenout, že autor nepíše nijak zvlášť hezky, zato má ale bohatou fantazii, takže se u toho člověk rozhodně nenudí. Už se těším, až se v naší opožděné knihovně konečně objeví další díl, protože se bude odehrávat v Londýně.

Basil

28. května 2009 v 22:30 | Lucy |  Filmy


Jen jedna věc je silnější, než vášeň a zrada: pomsta.

Celé dětství prožil mladý Basil po boku a ve stínu svého přísného, nepřístupného otce. Neměl přátele ani kamarády, protože si to lord Frederick, povýšeně trvající na zásadě, že každý musí vědět, kam patří a podle toho se také chovat, nepřál. A přece na něj kdesi čekalo přátelství i láska. Obojí potkal zcela nečekaně - a snad právě proto obojí tak vděčně svým vyprahlým srdcem přijímal. John se pro něj stal kamarádem a přítelem, po němž podvědomě toužil celý život. Julie dívkou, pro niž byl ochoten obětovat vše. Poprvé za celou svou existenci byl Basil doopravdy šťastný. Netušil ovšem, jak krutou hru s ním osud hraje...
Hrají : Jared Leto, Christian Slater, Claire Forlani a další.

Koukala jsem na to v angličtině na youtubu a podle toho to taky vypadalo XD


Mé nebohé vlasy.... No to je v prdeli.

28. května 2009 v 22:18 | Lucy |  My Day
Rozhodla jsem se, že přejdu k radikálnímu řešení - zakrýt všechna zrcadla hadry, zakázat si prohlížet se ve výlohách, protože se přece jedná o moje zdraví. Pár dalších shlédnutí a hrozí mi jistý infarkt! Asi si teď říkáte, že mě sice chápete, ale už bych na to za šestnáct let mohla být zvyklá, jenže to ještě asi nevíte, co se stalo.
Kolem půl čtvrté hodiny odpolední jsem učinila zdánlivě nutnou návštěvu u kadeřnice. Moje vlasy byly už v katastrofálním stavu, asi to chtělo sestřih a chtěla jsem dát pryč ty roztřepené konečky, s kterouž prosbou jsem za ní vlastně přišla. Dva centimetry? To je asi takhle. Hm, to by šlo a pak sestříhat. Hrůzou přikovaná jsem seděla na tom elektrickém křesle a sledovala ty velké kusy, co mi stříhá z mojí dlouhé hřívy. Celou dobu jsem se utěšovala, že až to uschne, bude to vypadat jinak. A ejhle, jinak to možná vypadá, ale to nemění nic na tom, že vypadám jako jedenáctiletej debílek, ač se mi to všichni vehementně snaží vymluvit. Příští dva roky, za které by se mi vlasy možná mohly vrátit do původního stavu, nevylezu z baráku, aniž bych neměla culík! Protože tohle je katastrofa. Taky nebudou žádné fotky, jež byly stejně jenom projevy mojí lenosti napsat plnohodnotný článek. Jediný, kdo z toho bude mít nefalšovanou radost (protože vám je to pravděpodobně úplně jedno), bude moje bábi, která se vždycky mohla přeskočit, našla-li někde vlas a neustále mě ponoukala, ať si ty vlasy stáhnu do culíku.
Přes víkend tu nebudu. Adios. Jdu tiše umřít.
Měli jsme do školy dělat popis. Najít vhodný obrázek mi trvalo snad dýl, než splácat ten popis, ale trpělivost růže přináší ↑↑↑

Uhm...

27. května 2009 v 18:29 | Lucy |  My Day
Já jsem vám dneska měla takový úžasný sen. Sice už si přesně nepamatuju, o čem byl, ale určitě byl úžasný XD Byl tam Jared, měl dlouhé blond vlasy, vypadal trošku jako úchylný bezhaus, ale přesto to byl úchvatný Jared. XD Už dlouho se mi nepoštěstilo, aby se mi zdálo o někom, jako je on. XD Jeho výskyt u mě ve snu by se dal ještě snadno vysvětlit, když mi jeho podobizna visí nad postelí, ale opravdu nechápu, proč tam byla taky Helena B.C. XD Fotila jsem si jí a pak mi kdosi zlámal telefon vejpůl. XD
Ale pryč od mých snů, ať jsou jakkoli fascinující... XD Včera jsem byla na exkurzi - když jsem se ráno matinky ptala na počasí, řekla mi, že bude tak dvacet stupňu, tam jsem si vzala rifle. A co myslíte, byly třicítky! Myslela jsem, že umřu! Ksicht mám zase jako prasátko. Ráno jsem marně tápala po bytě snažíce si vzpomenout, na co jsem to zapomněla. A vzpomněla jsem si daleko daleko od baráku - namazat se opalovákem.
Dneska byl jakýsi sportovní den, tak jsem pro jistotu zůstala doma. XD A věříte, že mě to psaní dneska ale vůbec nebaví?

....když nás to prostě baví XD

25. května 2009 v 22:47 | Lucy |  Photos
Jsme se zase jednou nudily... XD

No co mám pořád do těch nadpisů psát...

23. května 2009 v 22:35 | Lucy |  My Day

Je něco lepšího, než rozvalování se v mém milovaném křesle, cucání lízátka z pouti, které jsem nemusela platit a sledování Bridget Jones? A zase jsem podlehla Firthománii (jako pokaždé, když se koukám na Bridget Jones XD). Já tu jeho roli prostě miluju a především miluju jeho a nechápu ty, co nechápu, jak se mi může líbit (a že jich není málo! XD). Navíc já se většinou u filmů nesměju (pomineme-li Pár Pařmenů, což můžu vidět stokrát a stejně se budu pořád smát nad hláškami, které znám nazpaměť XD) a Bridget je jedna z mála, u kterých se i směju...
Byl po mě požadován článek, z čehož vyplývá, že mám před sebou jistě kariéru slibné a zbožňované žurnalistky. XD Dlouho tu nebyl článek, prostě nebyl čas, nebo chuť a nebo obojí. Ve čtvrtek jsem byla v divadle na Shakespearově (Dessko jásej) Snu noci svatojánské. Nebylo to špatné, ale trošku mi to připadalo jako fraška a trošku jsem si připadala jako debil, když se smáli všichni až na mě. XD Největší dojem na mě udělal krásný herec, který nebezpečně připomínal toho profesora z vysoké ekonomické, co u nás měl přednášku. Absolutně nic jsem si z té přednášky neodnesla a stěží si vzpomínám na téma, ale do teď si vybavuju rošťácký obličej a příjemný hlas. XD Ale zpátky k tomu divadlu. Skončilo o půl hodiny déle, než bylo v plánu, takže jsme museli dobíhat náš poslední spoj, bez kterého bychom asi museli strávit noc v Liberci. Všechny holky, kromě Aliny a Kláry (která si dokonce pohodlně odjela autem! xD) jsme měly podpatky a bylo vážně veselé tam běžet. Učitelka a jedna holka si sundaly podpatky už při cestě, já jsem stále odolávala, ač jsem to v Tanvaldě taky vzdala... XD No prostě katastrofa, následky na sebe nenechaly dlouho čekat a teď mám problém chodit i v obyčejných pohodlných botech. XD
Jak už jsem psala, tenhle víkend máme pouť. V pátek jsem se tam byla s Klárou podívat, příšerně jsem zmokla a aby toho nebylo málo, cestou domů po mě ještě vesele cákaly projíždějící kamiony. XD Moje bílé boty už nejsou bílé. XD Měla jsem tam jít i v pátek večer, jenže se mi už nechtělo a v dneska odpoledne. Od rána mě příšerně bolí záda a stehna, hlava a je mi blbě od žaludku (i když blbě mi už díkybohu není, když jsem ulízala lízátkové kočce uši XD). Takže mám po pouti. Zas tak moc mě to nemrzí, protože aspoň ušetřím za atrakce. Jen je mi líto, že jsem Ále a ostatním a pak jsem s nimi nešla. No ono to asi mrzelo jenom Álu, ale to nevadí... Si to vynahradíme příští rok. :)
Jejda, to jsem se zase rozepsala... A on to nikdo nebude číst... Zaznamenala jsem, jak tenhle blog poslední dobou upadá... Celá moje stará generace má buď moc školy, nebo jiné zájmy a nebo obojí dohromady. Novou nehledám a ani nechci. A to bylo řečí o návratu! A nevrátil jsme se nikdo. XD

Deus ex machina, Zeus vjíždí na scénu a všechno zahalí zlatým mlhavým oparem. XD

19. května 2009 v 20:26 | Lucy |  My Day
Venku se vznáší takový zvláštní odstín. Oblaka místy nabyly žluté a všechno je tak zářivě barevné a zároveň zamlžené. Tohle jsem snad nikdy neviděla... A vážně nejsem zfetovaná! XD Jak ráda bych si sedla na parapet a koukala z okna, jen kdybych na to dávno neměla moc velkou prdel (to je těmi úzkými parapety!) a nebydleli jsme v přízemí, přičemž nám okno vede na zahrádku, přes kterou se vine volně průchozí chodníček spadající pod majetek města. Ne, ale ten (mám chuť to nezávat opar, ač se to za opar absolutně považovat nedá) je přímo fascinující.. Zkoušela jsem to vyfotit, ale v telefonu to absolutně nejde poznat. Asi tak, jako když moje fialové stěny na fotkách vypadají modře.
A mám takový pocit, že to dlouho nevydrží a že by mě to mělo inspirovat k nějakým uměleckým počinům. Háhá, prostě jsem zlenivěla.
Pro jednoznačný důvod jsem zapla meebo (za ajsko mi nestál XD) a teď jsem tak trochu zklamaná a nejradši bych ho zase vypla.
Přestává to, nebo si moje oči zvykly?
A je to pryč... A bude z toho jen obyčejná bouřka...
Asi mě teď máte za blázna, že? Ani bych se vám moc nedivila...

Jako vždy velice duchaplné

18. května 2009 v 23:34 | Lucy |  My Day

A protože jsem před časem slíbila, že se vrátím k blogu a já své sliby plním (teda... občas! XD), jsem tu já, zákon a nový článek. XD Vlastně nemám vůbec o čem psát, možná tak vám sdělit novinky (cožpak byla stará délka článků podmínkou mého návratu?). Pouť nevypadá zas tak chmurně, jak jsem si myslela před pár dny, i když bych ještě neměla dělat závěry, protože jsem ještě nepřistoupila k radikálnímu řešení - rozmluvě. XD Možná, že se dokonce na něčem svezu, což letos před pár dny taky vypadalo velice nepravděpodobně. Ve čtvrtek jdeme do divadla na Sen noci svatojánské - matka mě přemlouvá, abych si vzala podpadky, ale mě se moc nechce dělat všem tyjátr..XD A nechce se mi být, jako některé, které sama probírám...XD Ale řekla bych, že to tak nakonec dopadne, jakože si je vezmu. Taky sukni, brrr, vůbec se mi do ní nechce. Společně s novou třídou jsem si vypěstovala averzi k sukním (možná proto, že mě v ní ještě nikdo neviděl a já jim nechci kazit už tak ohyzdný dojem? XD). Dneska cestou ze školy jsme s Romanem vymetali tanvaldské obchůdky a mě šokovalo, že nikde nebyl k mání svetr, co by se k té sukni dal vzít (až na jeden celkově přijatelný exemplář želbohu jen ta velikost neseděla..XD). To je prostě skandál! XD
Jako obvykle jsem si dneska ráno vzala sluneční brýle, protože svítilo slunce a jako obvykle do odpoledne zalezlo a vrátilo se, až když jsem zalezla já, takže jsem jako obvykle šla jako debil se slunečními brýlemi v zataženém počasí. XD
Potřebuju dočíst Lolitu (kterou právě čtu), abych si mohla přečíst další tři knížky, co mám teď v plánu (to je najednou knížek ke čtení!), nehledě na to, že mám stále rozečteného Čaroděje, kterého si nechávám k babce, aby mi neřekla, co to čtu za hanbárny...XD Asi bych jí mohla říct, že je to povinná četba, ale tak... Radši ne..XD
A už asi budu končit. Zítra píšeme písemku za angličtiny, ani očkem jsem se na to nekoukla. Doufejme, že to stále ještě na úrovni prváku, kde jsme se látku, kterou bereme, učili v sedmičce, nemám za potřebí. Bolí mě ruce, kdo by to řekl?
Btw : Prý se mi nabízí velmi výhodná partie...XD To jsem nemohla... XD

Alexander Rybak - Fairytale

17. května 2009 v 19:26 | Lucy |  Ostatní Muzika
Koukali jste včera na Eurovision? Já jen na to rozřazování na konci. To byly nervy! XD Fandila jsem UK samozřejmě a pak ještě Azerbajianu. Norsko jsem slyšela, až když to vyhráli, ale pravděpodobně bych přehodnotila, komu fandit, kdybych ho slyšela dřív... Vážně si to zasloužili.. :) Turecko se pořád dobývalo na Británii... Měly jsme s matkou hroznou prdel z těch zástupců zemí, co hlásili body... To by jeden neřekl, jaké zjevy někdy nechají reprezentovat svojí zemi. XD
Každopádně se stydím za celou ČR, když tam vyslali něco jako jsou Gypsy.cz... To je prostě katastrofa! Ostuda! Čechy reprezentují cikáni se svými cikánskými písničkami, jako bychom byli národ cikánů! To už by byla lepší dechovka!

Anna Franková

16. května 2009 v 20:29 | Lucy |  Filmy
Krásný film - chci knížku.
Americká dvoudílná minisérie vychází z biografického románu Anna Franková od Melissy Müllerové a z původního výzkumu a rozhovorů Kirka Ellise. Některé scény filmu lze rovněž najít ve známé knize "Deník Anny Frankové". V úvodu říká dospívající Anna: "Chci se stát bruslařskou mistryní a spisovatelkou. Chci svou fotografii ve všech časopisech. Možná ze mě bude filmová hvězda. Chci být jiná než všechny ostatní holky. Chci být moderní ženou, chci cestovat... a studovat jazyky. Chci dělat všechno." Osud jí však nepřál. V rámci genocidy, již nacisté nazývali "konečným řešením", bylo zavražděno půl druhého milionu dětí. Příběh Anny Frankové je příběhem pouze jednoho z nich. "Deník Anny Frankové" se prodal ve více než 30 milionech výtisků a byl přeložen do 60 jazyků. Je po bibli druhou nejčtenější nebeletristickou knihou světa. Film režiséra rumunského původu Roberta Dornhelma (nar. 1947), který vznikl v koprodukci s Českou republikou, byl nominován na 3 Zlaté glóby a získal řadu dalších ocenění. V hlavní roli uvidíme Hannah Taylor-Gordonovou a Bena Kingsleyho

Funfair is coming to town!

16. května 2009 v 14:34 | Lucy |  My Day
Hola hej. Víte co? Blíží se pouť. Začně už v pátek. Ani nevím, jestli se mi tam chce. Jestli tam vůbec půjdu. Je to letos takové celé divné... S holkama.. No. A Ála je posera a odmítá chodit na atrakce, to se radši bude cpát tím odporným málokdy čokoládovým, přeslazeným jídlem, co je vždycky na poutích k dispozici... XD Akorát přemýšlím, že bych si koupila nějaké velké barevné lízátko.
Asi na tom něco bude, že jsou atrakce drahé jako prase, ale mě to prostě baví. Ale radši než jít s.. No. Tak to asi radši jen dojdu pro lízátko. Taky bychom mohly střílet.. Ale radši bych byla, kdyby mi jí někdo vystřelil, jenže to bych musela jít s.. No. XD
Ach jo, chci pryč.
A víte co? Chci se vrátit k blogu. Aby to bylo takové, jako dřív. Něco snad může být takové. Asi mi to chybí. Facebook je sice multifunkční, ale nejde nijak do hloubky. Otázka je, jestli se někdo vrátí se mnou?

He who depends on another dines ill and sups worse.

15. května 2009 v 15:37 | Lucy |  My Day

Zmocnilo se mě neutuchající nutkání něco napsat, ale nevím, jak bych to měla formulovat... A taky nevím, jestli bych to vůbec měla formulovat. Zveřejnit a odkrýt. A přijde mi to průsvitné i za předpokladu, že bych použila takovou tu neurčitost. Nevím co mám dělat, ale jsem protivná sama sobě a něco s tím dělat už musím.
Samozřejmě, že jsem tím nechtěla říct, že bych se neměla ráda. Ne, já jsem ta oběť a bylo mi ukřivděno, proto to musím šířit svou protivností do okolí. Přirozený proces. Přirozené, jako dýchání.
Vždycky jsem říkala, že budoucnost a změny nenesou nic dobrého. Jak já nesnáším změny!(Přemýšlím, jestli s tím změny vůbec mají něco společného, ale na něco se to svalit musí.)
Vůbec mi nevyhovuje současná situace. A nejhorší je, že se s tím nedá nic dělat. Tak si táhni viď, ale když už se oddaluješ, nelez mi na oči vůbec. Když už, tak za tím chci udělat tlustou čáru. Tohle je hrozně stresující. A nějaké společné dýchánky jsou vůbec katastrofa. Však já nezůstanu sama. A když, tak ať! Taky se svět nezboří... (a ač se asi momentálně domníváte, že se jedná o kluka, ráda bych vás vyvedla z omylu).
Hrozné je zjištění, že nikdy už nic nebude takové, jako dřív. A já se nechci koukat, jak se to pomalu hroutí a přesouvá. Chci se odstřihnout. A rozhodně nechci nikomu nic vysvětlovat, už vůbec né své všetečné rodině. Jak jsou vlezlí! A strkají nos do věcí, do kterých jim nic není... A od těch se taky nepůjde jednou odstřihnout... Jednou. Zbalit se a jet. Na pár let, minimálně. Hrozná opovážlivost, že? Skoro hodná vydědení. Nevděčnost.
Ale ty teď nehodlám řešit. Nic už nehodlám řešit.

S Áluš a Romčou venku

14. května 2009 v 22:37 | Lucy |  Photos
A protože jsem strašně líná cosi psát, ale ozývá se černé svědomí, rozhodla jsem se obšťastnit vás našimi rozkošnými fotografiemi... XD

Mňaaau XD

7. května 2009 v 13:10 | Lucy |  My Day
Nefunguje mi Pet Society a vzhledem k tomu, že za chvilku odjíždím k babce, přivádí mě to k šílenství. Taky mě silně irituje ten čurin vedle (a to jsem ještě hodně, hodně slušná, protože na někoho, jako je on, ani neexistuje nadávka...). On mi vlastně momentálně nic nedělá, ale jak by řekl Filch - dýchá nahlas.
Dneska jsem nešla do školy, protože jsem líná a protože učitelé odjeli do Francie a máme speciální rozvrh, takže tam stejně bude nuda. Dopoledne jsem uklízela a šla do města koupit dárek prababče a do knihovny (konečně jsem ukořistila Lolitu!). Připadala jsem si jako debil, protože ačkoliv hustě pršelo, byla jsem skoro jediná, kdo měl deštník. XD
Mám takový pocit, že se cosi vyjasňuje, ale já už měla takových pocitů a tolikrát to nedopadlo, že můžu jenom doufat.
Máme novou klávesnici, protože jsem tamtu starou, nad kterou jsem dva roky jedla, což se na ní asi hodne podepsalo, dodělala tím, že jsem do ní vylila (omylem! XD) pití. Nechť odpočívá v pokoji, ale nevím, co s ní, protože pochybuju, že se klávesnice dá vyhodit do normálního odpadu.
A taky jsem zvítězila nad tím odporným pavoukem, co se mi zabydlel nad postelí, protože mi vyluxovat ho přijde ještě víc nepříjemné, než jeho samotná přítomnost. XD Blé.
Uvažuju nad tím, že bych tu předělala hudbu. Nebudu dělat nové rubriky, protože by mě stejně nebavilo do nich přispívat, ale udělala bych vlastně jen seznam interpretů a odstranila bych ty, které už dávno neposlouchám.. Ono to asi stejně nikoho nezajímá, ale to nevadí, asi to dělám pro sebe.
Muhahá, už je to víc jak týden a kytka od máti k narozeninám mi stále ještě nechcípla. Že bych se zlepšila jako princezna Krasomila? XD Stejně mám takový nepříjemný pocit, že její existence nebude mít dlouhého trvání.
Bože mě se k té babce dneska tak nechce! Už minulý týden jsem tam byla v pátek od rána a dneska tam budu dokonce ve čtvrtek. Začínám uvažovat, že začnu nesnášet prodloužené víkendy. XD
A taky bych chtěla vidět Nikollenku, která jako jedna z mála poměrně inteligentně bydlí (jak by taky mohla bydlet neinteligentně,když je to má oficiální spřízněná duše?XD) a je docela škoda, že jsme toho ještě nevyužily... Neboj, vlak tě neukousne... XD
Cosi mi napovídá, že už jsem tu pindala dost dlouho....

Rozbřesk - Stephenie Meyerová

5. května 2009 v 17:30 | Lucy |  The Library
Poslední díl je lepší než druhý, ale rozhodně ne lepší než první a třetí. Přijde mi to takové dívné - vdavky, dítě.. A taky bych řekla, že to Meyerová pěkně odflákla, když dala Belle to sebeovládání. Renesmé sama o sobě je trapnost a jak je Bella nadržená je taky takové přehnané. Vůbec se mi nelíbí, že na konci nedošlo k boji a umřela jen Irina, o kterou nikdo nestál. XD

If you wanna make your world a better place take a look at yourself and then make a change

3. května 2009 v 23:06 | Lucy |  My Day
Muhahá první májový článek. Políbil vás v pátek někdo pod rozkvetlou třešní? XD Já pravděpodobně uschnu. ^^
A jinak tak nějak nevím, o čem psát. Tak možná o čarodkách. Čarodky byly moc fajn, ráda jsem zase viděla lidi ze základky. Markéta do mě lila pivo(no vážně! XD), moc mi nechutnalo, ale stejně jsem ho pila. XD Když jsem ke druhé ranní přitáhla domů, dvakrát jsem sebou švihla v koupelně, což mělo za následek modřinu přes stehno a rozseknutý palec u nohy. Doteď jsem nedokázala identifikovat předmět, o který jsem si to rozsekla. XD Vy si teď stejně jako Aluš myslíte, že jsem byla namol, ale to vůbec není pravda, protože já postrádám jakoukoli balanc i když jsem střízlivá. Takže mi stačí málo, abych padala. XD
No a na prvního máje, v den, kdy bych se měla s chlapy oblizovat na potkání jsem odfrčela k babce. Druhého dne jsem byla zapřažena na poli. (bábi žije velmi bio životem - máme vlastní vajíčka, jogurty, nebo třeba brambory.) A právě ty brambory jsem byla nucena sázet, což by ještě vlastně nebyl problém, horší bylo je zakopávat. Oo hrozné sraní s jedním řádkem, který se musel jít na dvakrát. Bolí mě záda ještě teď,ruce mám namožené jako prase, na dlaních puchýře a zlomila jsem si nehet! XD Strejda se upřímně bavil, že jednou za rok něco dělám a šířil dál svou nebezpečnou teorii, že by se pracovitost měla utužovat. XD Tůůůdle. XD
Dneska jsme vyrazily na nákupy do Polska a já konečně koupila kalhoty. Obyčejné černé rifle do zvonu - sláva. Tady je to hrůza, všude samé úzké dole a jak to na mě vypadá, že ano. XD Nehledě na to, že většinu těch kalhot ani přes lýtka nepřervu. XD
No a teď jsem doma, úspěšně jsem dodělala dva úkoly na HO, což jsem ani nečekala. Poslouchám Jamese Morrisona a asi vám dám jednu jeho písničku (podle mě nejlepší) pod článěk. Rozhodně doporučuju doposlouchat až do refrénu, protože ten začátek není nic moc, ale jinak...
A už mě to nebaví, takže budu končit.