Prosinec 2008

Jak mi můžete závidět sníh?XD

30. prosince 2008 v 11:38 | Lucy |  My Day
Zjišťuju, že za letošní prosinec mám žalostný počet článků. Tak píšu tenhle, abych jich měla aspoň dvacet. Na ja, vzpomínám si na doby, kdy jich bylo přes stovku. Jenže teď jsem značně egocentričtější, takže pochybuju, že bych zvládla napsat několik svých diary za den. A taky si uvědomuju, že to v březnu budou dva roky existence tohohle blogu, a už se mi včera večer vynořovaly slovní spojení, kterými bych mohla zaplácat remake narozeninového článku. A stejně jsem ráda, že ho mám, i když není nejlepší (ale rozhodně taky není nejhorší, ač mi bylo řečeno, že je nic moc..XD Jenže od fanblogu Britney to taky nebudu brát vážně...XD Jsem pyšný tvor XD) a kdeco by se na něm dalo zlepšit.
Co bych se opravdu chtěla naučit do příštích let je pořádné designování, protože tohle je prostě ubohé.
Nehodlám tenhle článek nějak prodlužovat a nehodlám tu sedět věčně, aby si děda zase nemyslel, že "tady mám nějakýho sekáče", přitom jsem já chudinka jen psala úkoly na HO a článek na blog.
Přečetla jsem Hobita a toho dementního Machiavelliho číst odmítám, protože to je do nebe volající chujovina.
Včera jsem já chudinka byla donucena na lyže. Bylo to katastrofální, fronty nekonečné a mě hrozně bolely kolena. Do toho jsem si moc nezajezdila, protože pomalé kličkování přes kopec nepovažuju za jízdu. Mě to nebaví, když nejezdím rychle. A protože jsem tam byla s Anabel, něco jako rychlost jsem si absolutně nemohla dovolit.
Předevčírem jsem se přece jen dostala ke kapče z rozbřesku a byla jsem velmi překvapená, když jsem zjistila, že se Jacob otiskl do Renesmee. To bylo hustý...XD Třeba ho Bella zabije, to by bylo ještě lepší. XD
A napsala jsem úkol na HO, patřičně dlouhý a jsem na sebe pyšná, protože to se mi už dlouho nepovedlo (v letošním roce vůbec), že bych tam měla jen jeden nesplněný úkol. :)
A budu končit, báj :-*

Twilight řetězák

28. prosince 2008 v 15:24 | Lucy |  Řetězáky
No že jsme tu už dlouho neměli žádný řetězák? XD
1.Nejoblíbenější postava ze Stmívání : Edward, Jasper
2. Nejoblíbenější části z knih: V Zatmění mám nejradši, když Edward Belle ukazuje výhody té nové postele; Ve Stmívání Baseballovou scénu a večeři v Port Angeles a samozřejmě scénu na louce; a v Novém měsíci, když se Bella brodí přes tu fontánu..XD
3.Nejoblíbenější hláška :
Eh tak z knížky fakt nevím, ale z filmu...
And what if i´m not a hero, what if i´m... a bad guy?
And so the lion fell in love with the lamb... What a stupid lamb... What a sick, masochistic lion.
Very visually dynamic...
Radioactive spiders ... Kryptonite?
4.Seřaď Cullenovi podle oblíbenosti:Edward, Jasper, Alice, Carlisle, Emmett, Esme, Rosalie
6. Alice x Rosalie: Alice Jasper x Emmett: Emmett Edward x Jacob: Edward upíři x vlkodlaci: Toto fakt nechápu XD
7. USA obal x ČR obal : USA
8.Nový měsíc : starý ČR obal x nový přebal : Nový přebal Nového měsíce :)
9. Tvůj názor na film : Asi všichni pochopili XD ♥
10.Jak ses dostala ke knize : Přes film - najela jsem na buzz a v záhlaví měli trailer - a protože už jsem na to někde narazila, tak jsem se chtěla podívat, co to vlastně je. Řekla jsem si, že ten film vypadá dobře a když jsem objevila knížku, chtěla jsem si jí někdy přečíst. A tak jsem o tom tak říkala Pans a ona že má všechny tři díly v PC. A tak jsem do toho spadla až po uši.XD

Nicnedělání je často nejlepší věk - Hippokratés

28. prosince 2008 v 14:31 | Lucy |  My Day
Bré odpoledne,
i jala se Lucy opět vás otravovat svou přítomností. Jsem na sebe právě velice hrdá, protože jsem se pustila do úkolů na HO a zbyly mi jen dva - ten jeden udělám později a ten druhý asi vůbec dělat nebudu, protože má takové hloupé zadání a známek mám dost. A navíc jsem udělala úkol do dějin, který jsem taky neměla v úmylu dělat, protože jsem nemohla na nic přijít a jeho vinou jsem začala nesnášet Merlina. XD Takže teď, když jsem ho udělala, jsem zatím nevynechala jediný úkol z dějin - za celé dva školní roky.^^ Ale tak to vidím, že stejně nebudou samý, gré. Vidím to minimálně na dvojku z formulí, PGP a NOS...
Ale vás tohle vůbec nezajímá. A počítám, že to máte dost blbý. XD
Včera jsem byla naštvaná, protože jsem se celý den těšila na Petra Pana a stihla jsem jen začátek a nasrala se sem jakási babčina návštěva a vypli mi tv. Nahoře spal Péťa a dole mi to děda nechtěl přepnout z jakési stupidní kriminálky. Už jsem vám říkala, jak nesnášim kriminálky? Tak vám to říkám teď. XD Tak jsem šla trucovat do ložnice a byla tam hrozná zima a já byla v tom stavu rozladěnosti, kdy nejsem schopná nic dělat, abych se rozptýlila. Pak se naštěstí Péťa probral a já se odebrala okupovat tu stoletou televizi nahoře. Řeknu vám, naladit jí to bylo opravdu něco. XD
Petr Pan a TNBC je moje nejoblíbenější pohádka a ač tak úplně nemám Ameriku v oblibě, musím uznat, že mám ráda jejich filmy. A ač mám ráda i české pohádky, Petrovi a TNBC se nic nevyrovná. :)
A mám ráda i knižní předlohu, což má na svědomí (jistě ne náhodou) anglický spisovatel sir James Matthew Barrie - na Štědrý večer o něm dávali film : Hledání Země Nezemě. Moc mě to nezaujalo, ale asi to bylo tím, že jsem neviděla začátek a pak jsem prostředek provolala s Nikčou. XD
A asi jí mám ráda, protože Petra úplně chápu. Protože jsem nikdy neměla ty adolescentní touhy být dospělá a postavit se na vlastní nohy... Pracovat... Rodit děti a pak skončit opuštěná v domově důchodců s hlasitě mluvící ošetřovatelkou donášející 3x denně rozmixovanou stravu. Protože si myslím, že dětství by mělo být nejštastnější období naší existence. Mělo by být, ale často není. Mělo by být. Bylo by - v Nezemi.
A taky se mi hrozně nechce do školy. Už mi všichni hrozně lezou na nervy a to jsem se s nimi ještě ani neviděla.XD
A učit se. Grrr - budu muset hubnout a učit se. Žalostné.
Myslím, že už budu končit a kdyby děda vypnul tu otravnou televizi, možná bych se vrhla na čtení Rozbřesku, ale takhle to nemá smysl.
See you later ^^

Mágovo chlupaté srdce.... doporučuju. XD

26. prosince 2008 v 15:11 | Lucy |  My Day
Hi darlings,
Opravdu jsem teď z neznámého důvodu pocítila touhu psát ručně, ne že by mi snad chyběla škola, protože za tyhle Vánoce jsem dosáhla stavu absolutní lenosti, nic se mi nechce, dnes se mi dokonce rafinovaně povedlo vyhnout se lyžování, což mi připomnělo, že bych mohla prohlédnout májspejs. Možná vás bude trošku zajímat, co mi přinesl Ježíšek. Všichni mě strašili, že nic nedostanu, protože jsem toho na podzim dostala dost (což není tak úplně lež). O to víc jsem byla překvapená pod stromečkem. Takže vám udělám takový menší výčet. :)
 • Telefonek (kdo zná osobně mě i mého starého broučka pochopí, že už to skutečně potřebovalo inovaci XD) Sony Ericsson S500i (kuk na něj)
 • Lyžáky, černočervené, aby mi ladily k mojí zimní výbavě.^^
 • Dvě ohromné bichle - jedna se jmenuje Londýn a druhá Dublin a je to historie zpracovaná do románu. :)
 • Bajky barda Beedleho - určitě jste slyšeli o posledním dílku Rowlingové. A je to super, moc se mi to líbí. A má to krásný obal...^^
 • Parfém Christiny Aguilery
 • Penízky (nach nach XD)
 • Ponožky (těch není nikdy dost XD)
 • Gumičky (né vůbec jich nemám mraky XD)
 • Jakési příručky o péči o kočkách (už jsem vám někdy vyprávěla o té pošahané kočkomilné tetě? XD)
 • Novou peněženku, která katastrofálnější, než ta provizorní.. XD
 • Pyžamo, které je ehm no é... e-ené XD
 • Mikču, jež je na tom velice podobně, i když možná trochu líp..XD
 • Jakási malovátka, kterými se stejně nikdy malovat nebudu, protože se stíny si připadám jak támhle nějaká lehká...XD
 • Videokurzy angličtiny...
Mno a to je asi tak všechno, ještě dostanu dárky od Nikčy a Markét, tak na to jsem zvědavá. :)
Jinak už jsou fotky z věnečku, takže je tu brzy máte, jestli se mi bude chtít... XD
Přes poledne tu byla Anabelka, to je moje... Vlastně nevím co, prostě příbuzná... Jediné dítě, co jsem kdy měla ráda, vždyť jsem jí věčně hlídala, když byla malá. Teď si po roce přijela, vypadá jak z koncentráku... a nemá přední zuby. XD Každopádně je stále přítulná, mrška. :)
Počítám, že až se po Vánocích dokodrcám do Tavaldu nepůjdu, ale budu se kutálet.. XD Tady se celý den žere, to je hrůza. XD
A taky jsem možná přišla na to, proč jsem si neuvědomovala letos Vánoce... Za jedno bylo málo sněhu a za druhé jsem neočekávala moc nadílky pod stromečkem. Tak moc jsem materiálně založená býčice, nebo spíš kráva. XD Ještě k tomu, když si uvědomím, že příští rok už nebude velký stromeček a nasere se k nám ten ktt. Nikdy jsem nikoho víc nenáviděla. Je horší než Hitler a vůbec by mi nevadilo, kdyby umřel.
Jsem zlá, co? XD Dneska mi volala Dessina, to zas bude peněz, mám z toho úplně černé svědomí.
A cosi mi našeptává, že bych asi měla končit, nebo to opravdu nebude nikdo číst. Takže pac a pusu 28. nebo na nový rok. :)

Merry Christmas Eve! :-*

24. prosince 2008 v 8:32 | Lucy |  Warning!
Vánoce - jejich podob je mnoho. Jako my máme Ježíška, tak v Brazílii chodí třeba kůň Mangi, v Dánsku osoba zvaná Vánoční posel v Rusku děda Mráz doprovázen Sněhurkou. V Americe a Británii se komínem prodírá profláklý Santa Klaus.
Chci vám taky doporučit, abyste se na Šťedrý den necpali , protože jen tak uvidíte zlaté prase ( a když to doplňíte Kofolou, bude mít takový ty velký žahnutý žuby nahóru XD).
Dámy by si určitě měly zkusit hodit bačkorou, protože co kdyby náhodou. Lít olovo taky není na škodu :"Dávám bolševikům rok. Maximálně dva!" XD
Rozhodně byste si neměli zapomenout rozkrojit jablíčko nebo pouštět lodičky. :)
Takže abych to uzavřela - přeju vám hodně dárečků, žádné hádky, klid a pokoukání na pohádky (to se mi to rýmuje, že? XD).

Pod hladinou - kapitola 3. - Národ Augonů

21. prosince 2008 v 8:00 | Lucy |  Literární tvorba

Další kapča, řekla bych, že se lepším... Ale posuďte sami :)

Kryt na počítač? To tam ani nemám.... XDD

18. prosince 2008 v 16:56 | Lucy |  My Day

I jala jsem se napsat článek, s kterým se s vámi rozloučím a popřeji vám hezké svátky Vánoční XD (když takhle mluvím, jak pí*a, připadám si jako Tomáš Kukal XD)
Zítra se jedu po škole s bábi podívat po lyžácích a pak jedu k ní. Budu mít přístup k netu, ale nebudu tam asi moc chodit, protože moje drahocenná bábi má uši i oči všude. A já to prostě nesnáším.
Včera mi bylo špatně a moc jsem ani nebyla na pc, jen jsem četla překlad Rozbřesku a napsala úkol na hocz. A co si myslíte, jen ho dopíšu, dostanu nový, mám lhůtu a nemám šanci to stihnout. Nebýt toho, že teď už nemá smysl škrtat si předměty, asi bych si je škrtla. Zabijte mě, jestli si jich příští rok zapíšu tolik jako letos... Jenže ono je ve třeťáku těžké odolávat, když jich tam je tolik zajímavých. A zjistila jsem, že takové ty standartní předměty jako formule nebo přeměňování mě absolutně nebaví a mám je jen z principu. Asi bych si je nechat měla, ale proč se mučit dalšími starostmi navíc. Hodlám si příští rok nechat dějiny a budu si muset zapsat další předmět od třeťáku a to bude všechno. Grr!
Byla jsem v knihovně, měla jsem tam jednu takovou menší (a dražší) ostudu, ale zato jsem konečně objevila vytouženého Hobita. Tak dlouho si to chci přečíst, jenže v knihovně vždycky byla k dostání jen LOTR trilogie, přičemž teď jsou tam dvě věže dokonce dvakrát, ale není k dostání společenstvo prstenu, když si ho konečně chci přečíst. XD Ale co. Jen doufám, že to nebude tak nudné, jako Simarilion. Pak jsem si taky půjčila něco do povinné četby - Machiavelliho Vladaře a už teď to vypadá velice odpudivě, ač je to maximálně dvousetstránková vazba malého formátu. Grrr po druhé.
Jsem velmi zklamaná a frustrovaná, protože dokonce i Alžběta má u eseje napsané "vynikající" (čímž nechci nijak zpochybňovat tvoje stylistické schopnosti XD) a já mám jenom "pěkné" . XD Přitom to bylo minimálně zajímavé, nejenom pěkné. XD Možná, že to byl spíš výklad než esej, ale co. Btw, taky mám úryvek z úvahy ve školních novinách - já a pár spolužáků. Víš co Pansuš, jestli to čteš, jsem hvězda! XD Ale to jsem byla už po mém tanečním vystoupení na Věnečku. XD
Mám to ale problémy, co. XD Zítra máme jakousi vánoční besídku, budeme hrát hry a celý prvák máme přijít v bílé - bílá barva se v mém šatníku zrovna moc nevyskytuje, ale vyhrabala jsem něco. A budu si brát Santovskou čepičku... XD Budu za debílka, ale nevadí.

Ačkoli jsem si plánovala, že budu dnes odpoledne dělat něco pořádného, nějak jsem se dostala k Youtubu a parodiím na Twilight. Jednu - Puppet Palls vám hodím pod článek.. Ale jsou i lepší, jenže na pokračování, stačí si to zadat. :) Opravdu skvělý způsob, jak promrhat čas. XD A pak si budu stěžovat. že vůbec nic nestíhám - nestíhám číst, nestíhám psát, ani překládat. Ale něco mi to přece dává. Pozoruju, jak jsem si nepatrně zlepšíla poslech a že teď trochu líp rozumím. Takže všem vřele doporučuju sledovat parodie na Twilight, jestli to někdy chtějí někam dotáhnout, protože co je člověk v dnešním světě bez angličtiny. XD
Včera jsem dozabalila poslední dárky - mám krásný modroučký papír a jsem z něj tak unešená, že bych byla schopná si s ním vytapetovat. XD I když by na tak sladkém podkladu vypadal zamračený Edward docela podivně. XD Ne, že by nevypadal zvláštně v kontrastu s lampičkou Ferdy mravence. XD
Shodly jsme se ve škole, že by co se týče Rozbřesku (nebo pokračování ^^^) nebylo vůbec špatné nechat umřít : Charlieho, Sama, Jacoba, Renesme...(dítě Belly a Edwarda v rozbřesku). A teď mě ještě napadla René, to musím navrhnout. XD
No nic, takže vám tedy přeji hezké Vánoce, možná že předpřipravím nějaký rozkošný vánoční článek, možná že celkově předpřipravím nějaké články na Vánoce, ale nic neslibuju. Mějte se a komentujte.. XD
Btw : K nadpisu, jeden humorný výrok od nás ze třídy... XD Opravdu, co to tam máme... Není den, abych se nepolitovala XD
Btw2 : Až teď jsem si uvědomila, jak absurdní je, že kecám o zlepšování angličtiny a dám vám sem ZROVNA video s titulkami XD

Míša a Ríša - Lucinka XD

15. prosince 2008 v 22:40 | Lucy |  Others


And so the lion fell in love with the lamb... What a stupid lamb... What a sick, masochistic lion.

15. prosince 2008 v 21:46 | Lucy |  My Day
Hau XD
Dnes jsem nešla do školy a skoro ani nebyla na kompu na to, že jsem byla doma. Přišla jsem o písemku z matiky a ze zboží a nějak mě to nesere. XD Spíš mě štve to, že stále nemůžu najít peněženku, už v pátek jsem objevila, že jí asi nemám, ale spěchala jsem a pustila jsem to z hlavy. A včera jsem si na to znovu vzpomněla a pověřila holky školou povinné, jestli by se mi po ní nekoukly - a zatím teda nic. Mou jedinou nadějí zůstává, že je ve skříňce. Protože jestli tam nebude, tak jsem silně v prdeli - měla jsem tam občanku, eurest kartu, VZP kartu, kartu do knihovny (která mi sice co nevidět propadne, ale nevadí) a hlavně peníze, že ano.
Celý den jsem ležela a čuměla na dvd... Pouštěla jsem si Anděl páně, Karlika, Pelíšky a pak taky Rozum a cit... A ač jsem celý den ležela, stejně jsem teď značně unavená. Teď navečer jsem zase neodolala a načetla další kapitoly Rozbřesku - Bella je nadržená jak stepní koza a začíná se mi líbit... XDD A taky jí závidím. I když mi to místy připadá až moc idylické. Překlad je dobrý, podle mě se docela i trefili do stylu Meyerové. Až na pár chybek a pár nespisovných výrazů. Shoda podmětu s přísudkem je populačním kamenem úrazů. XD
Na HOCZ úkoly z výšky seru a teď, protože nejsem schopná se soustředit na nic, do čeho se mi nechce, jaksi zaostávají. Vykašlala jsem se na formule i na přeměňování, ale ty dějiny bych asi udělat měla, achich.
Že jsou Vánoce za dvěřmi si nějak nejsem sto uvědomit. Je to už tak blízko a já ještě nemám ani všechny zamýšlené dárky. jestli nenajdu tu peněženku, tak se na ně asi stejně vyseru... :) Alžběta mi zítra nepřijde do školy, mrcha jedna. To bude o hodinách nuda.... To si jako nezvykej, Alžběto, takhle se flákat! XD A já budu končit, možná ještě načtu další kapitolu Robřesku...
Btw : Víte co, mě ta Bella sere, protože jen kvůli tomu, aby mohla píchat, rozhodla zůstat dýl člověkem... Koza blbá, že prý 18 nebo 20, to už je jedno... Koza! XD
Btw2 : Ulovila jsem pár krásných Twilight tapet.... kouknout se na ně můžete tady (1,2,3,4,5 ,6 ). Já mám na tapetě dvojku. XD

Věnec atp. :-)

14. prosince 2008 v 19:35 | Lucy |  My Day

Domů jsem dneska dorazila už někdy v půl třetí, ale článek jsem psát nechtěla, protože jsem byla silně otrávená. Od rána jsem malátná a polehávám, smrkám a kašlu. Epidemie obcházející každý práh sviňa dosedla i na mě. XD Nezapínala jsem komp a snažila se nabiflovat to zboží. Nedokázala jsem se soustředit. A když jsem zjistila, že píšem velkou z matiky, tak jsem si řekla, že to je konec. To nedám.
Řekla bych, že mám i zvýšenou, protože mě každou chvíli polévá horkost. Nehodlám se zítra obtěžovat dorazit do školy, když to nebude nezbytně nutné, ale má to jeden háček. Jsem v pátek ztratila peněženku a bude buď na skříňce nebo na Eurest tácu. Takže bych teoreticky jít měla. Ach jo. To mě vrací zpátky k pátku, takže co se vlastně dělo.
Dorazila jsem domů a Alina se jala dělat mi vlasy. Na podruhé se to povedlo. Zalakovaly jsme to lakem takového kalibru, že by to absolutně nešlo rozčesat a moje vlasy připomínaly slámu. XD
V půl páté (samozřejmě jsem nestíhala) jsem pospíchala oblečená a načančaná k Nikče. Jelikož jsme tam měly být dřív, její táta nás tam vezl. Konalo se slavné focení a to bylo na dlouhé lokte XD Nějaký dement v sepraných kalhotech nás pořád přerovnával a přeorganizovával asi hodinu...XD A když došlo na samotné focení, to bylo nejhumornější - fotograf byl takový škaredý, měl dementní hlas a ráčkoval. XD Pořád do kola opakoval : "Pozorrr, budeme fotogrrafovat - tchi, dva jedna - teď!" Asi šeskrát za sebou... XD Já jsem nemohla. XD
Za partnera jsem dostala takové poleno, sice moc hezké, ale ten valčík teda vážně nedával. XD Ani když jsem se snažila vézt XD Ale nevadí. XD

Dostala jsem stužky a kytičky dvě, vůbec jsem ty kluky neznala, ale taky nevadí... XD Ale nejvíc jsem toho asi protancovala s dědou. Už měl trošku vypito, křepčil a hýřil inteligentními poznámkami XD "To, co tě tu učili, to je úplně na hovno, drž se rytmu, drž se rytmu! XD No vidíš jak to jde, kroky máš úplně na hovno" XD A to jste neviděli, co děda předváděl u rokenrolu. XD Ten tam vybalil kozáčka a pořád mě protáčel, to jsem se musela smát. XD
Když byla ta soutěž - myslím, že jsem to ani moc nepokazili, trošku ten waltz ale to nemuselo být pod šaty tak vidět. XD No, do první šestky jsme se bohužel nedostali, ale tak co. XD Já jsem dosáhla nejvyšší možné šarže, jaké jsem mohla, protože mě moje věčně kritická babička pochválila a prohlásila, že aspoň v tom tanci jsem po ní. :) Což pro mě asi bylo lepší, než kdejaká medajle. :)
Ke konci už byla volná zábava a my jsme tam tancovali v hloučku. XD Přisrala se Marilyn a takové hmm jak to říct Ucho od nás ze třídy a to byly kreace, to jste neviděli. XD Metalista předváděl kytaristu a házel vlasy... XD Já jsem měla dost a radši jsem na jeden tanec odešla vytáčet Páju (Nikčinu mladší sestru). A když jsem odcházela (aniž bych vytáhla Oťana na to dysko-trysko, jak jsem mu slíbila, gré), spěchala jsem a vyšla skoro neoblečená do toho půlnočního chladu, takže teď jsem tam, kde jsem, že ano. XD
Asi jsem někoho urazila a je mi to vcelku jedno. XD A dnes k večeru k nám přišla Alžběta - my jsme teda "schůzovaly" na chodbě (2 a půl hodiny XD). Mě vytrhla z mé podrážděnosti, ale stejně - ty jsi hrozná drbna, Alžběto! XD
A když to tak shrnu, nevím, jestli mi taneční budou chybět. Ale ten věněček se mi líbil, docela to skončilo happyendem. A začátky přece nejsou podstatné ^^

Fotky z Věnečku - pt 1

14. prosince 2008 v 16:00 | Lucy |  Photos
Jak napovídá nadpis, je to zatím jen první část z veněčkových fotek, protože ty "v akci" se ke mně ještě nedostaly.... Tohle jsou domácí fotky před tím...

Sleepy :-)

11. prosince 2008 v 23:37 | Lucy |  My Day
Hoj. Jsem velice unavená a počítám, že to bude krátké, protože se mi ani moc psát nechce. Ve škole nebylo nic zvláštního (ale vážně ne Alžběto XD), jen jsme neměli němčinu, což bylo super... Seděla jsem vzadu a Irča nám předčítala Lásku, sex a trápení... XD To byl opravdu zážitek. XD "Můj kluk mě nevzrušuje."... "Chci se zabít." XD Opravdu by mě zajímalo, jestli to někdo píše, nebo si to vymýšlí v redakci. XD
Odpoledne jsem se přihnala domů, konečně tu mám šaty, jsou prostě nádherné... A večer byla lekce. Vůbec jsem neseděla, což bylo fajn. najdřív jsme cosi opakovali a učili se nástup, načež byla soutěž. Soutěžilo se ve Waltzu, Polce, čače a jivu. Já jsem zrovna měla ty hloupé bílé boty a co chvíli mi ujížděla noha, vůbec jsem to nemohla při jivu patřičně rozjet, aniž bych si dala na hubu. XD Ale víte co, my jsme dostali číslo, což jsme nečekali. XD A pak už jsme vůbec nečekali, že postoupíme do dalšího kola. XD Ota hezky tancuje, má za sebou předtaneční a teď chodí do pokračovaček, čímž se všechno vysvětluje, ale já jsem samozřejmě zkazila, co jsem mohla XD
Takže to zítra v těch šatech nechci ani vidět. A opravdu by mě zajímalo, jak to Svoboda hodlá udělat s přebývajícími holkami. Ach jo, já totiž nemám tanečníka na věneček. To je hrůza.
Přišla jsem domů a musela jsem gruntovat, protože mi zítra přijde Alina dělat hlavu a já jsem ji nechtěla uvítat do bordelu, že ano. Ona na něj totiž ještě není zvyklá, narozdíl od Nikčy a Markét. XD Normálně hodinu a půl jsem uklízela celý byt a pak jsem se za Irčina icq zpívání Happy Christmas (war is over) XD vrhla na esej. Pochybuju, že je to vůbec esej a taky je to nemožně napsané, protože jsem docela unavená. Jako téma jsem si vybrala Lochnessku. A asi to opravdu nebude esej... XD
No nic, jdu spinkat, informace o tom, jaký byl věneček se dozvíte až v neděli, protože se do té doby ke kompu nedostanu. Báj :-*
Btw : Koupila jsem si Bravíčko XDD (on je tam plakát Twilightu a rozhovor s Robiem O:) ) To je taková hrozná kravina, ten časopis... XD O aj jsme zpívali mojí milovanou Rudolph the red nosed reindeer a Roman měl dneska celý den zablokovaný krk, chodil s hlavou nakřivo, to bylo iksdéčkoidní XD

Your whisper lightly tickling my ear, It's Paris -ah!- in the spring...

10. prosince 2008 v 17:58 | Lucy |  My Day

Nevím jak začít. Mám toho poměrně dost co říct. Znáte ty chvíle, kdy máte plnou hlavu informací a když dostanete možnost je vytroubit do světa (a jsou to zveřejnitelné informace) nemůžete si vzpomenout, co jste chtěli říct?
Včera jsme s Alžbětou nahrávaly o dějáku působivé video, sice jsem ho ještě nedokoukala celé, ale určitě to to stojí za to. XD Odpoledne jsem strávila nad matikou. Nic mi nevycházelo. Nešlo to. nakonec jsem s tím sekla. Ruce se mi třásly vzteky. Že by genetické dispozice?
A když jsem zahodila ten nesmyslný papír, udělala jsem něco pro svého Twilight-maniakálního zlotvora. XD Nejdřív jsem četla kapitoly Rozbřesku amatérsky přeložené, načež jsem se ponořila do překladu (možná, že to stihnu i do Vánoc, protože už jsem na 15. stránce z 20), přičemž jsem stahovala Twilight jako film. Na ten jsem se pak podivala... A dokonce jsem našla i pár věcí, co se mi nelíbily... To je docela úspěch, nemyslíte?
A dneska se ve škole nic zvláštního nedělo, na Jónovy připomínky už jsem zvyklá (Nevíte, co má sklerotizmus společného s pány? XD). Odpadly nám dvě hodiny, což bylo velice příhodné. Takže jsem se v jednu svezla s holkama do Jablonce ve snaze ulovit zbývající vánoční dárky. Takže teď už mám všechny - teda až na čokoládky pro holky, ale to není zas takový problém. Klára a z části Adéla se mnou protrpěly návštěvu v knihkupectví - to je docela o nervy, víte. Půl hodiny něco hledám a pak se další hodinu rozhoduju, jestli to mám vzít. XD Nakonec to tam vrátím, popadnu něco jiného a jdu. Ale měla jsem opravdu trpělivou společnici. :)
A taky mám někdy pocit, že jsem opožděná. Že si až po poměrně dlouhém časovém úseku uvědomím, že něčí slova třeba měla větší rozsah, než jsem to pochopila. A poslední dobou dost lituju toho, co jsem udělala, řekla, nebo jak jsem se zachovala.

Dozvěděla jsem se katastrofální věc. Sice si to ještě hodlám ověřit, ale jestli to tak bude, tak to nepřežiju - že prý na lyžák budou muset všichni a ten, kdo má nějaké zdravotní problémy a nemůže na lyže prostě pojede a bude chodit na "zdravotní procházky" XD Já to nepřežiju. Já to nepřežiju. Ale přemýšlím, jestli to skutečně není lepší, než jít do druháku... Oo Ale chápete, týden je hrozně dlouhá doba... Týden být s NAŠÍ třídou. Bez soukromí. Je sice pravda, že bych měla možná přes den soukromí dost, ale spát v jednom pokoji se všema holkama od nás ze třídy, to bych nepřežila. Některé mi často pijí krev. To je ale hezké slovní spojení, že? XD
Na pátek máme mít esej a já z toho začínám propadat depresím (Smutek, krása, doonalost, že jo Alžběto XDD). Za prvé nesnáším cokoliv, co má něco společného s úvahou a za druhé esej prostě neumím... Vzpomínám si, že jsem reptala nad fejetonem... Achich...
Zítra mi bábi přiveze z pujčovny šaty na věneček. Wau ty budou nádherné, musím se v nich vyfotit :) Ale ty šaty je jediné, co mě na věnečku těší. Možná skutečnost, že už bude konec.
No nic, já budu končit. jsem si jistá, že jsem měla udělat víc věcí, než jen počítat matiku a psát esej, ale nejsem si za boha schopná vzpomenout, co to bylo... Oo
xoxoxo ← úžasné, že jo XD
Btw : Nadpis je z jednoho videa, je to sing along verze Disneyho tří mušketýrů, kterou si teď pořád zpívám... ♥ (jukni se tady) A ta věta se mi líbí, protože to "whisper" mi vždycky připomene jméno Jasper... XD

Tatarka, koledy a domácí pekárna.. XD

8. prosince 2008 v 18:54 | Lucy |  My Day

Víte, asi brzo budu mít depresi... Víte, já... Já jsem zapomněla.... Zapomněla jsem vytáhnout domácí pekárnu ze zástrčky!!!!! XDDDD Marilyn je opravdu vtipná, neníliž pravda... XD
A já vás chci předem upozornit, že jsem dneska nějaká silně jetá. Za každou větou, která ani není vtipná, píšu milion smajlíků. To je... děsivé. XD
Dneska se Alžbětka flákala doma, takže jsem byla v lavici značně osamocená a o zbožíznalství, nebýt "opravdu nenápadné korespondence" přes půlku třídy, asi umřu nudou...XD O eko jsme hráli nějakou hru o vyměňování, dostala jsem krém na boty, mýdlo z Dubaje a bonpari... Tak si zkuste vyměnit krém na boty, o ten je přeci tak velká poptávka! XD Ale nakonec mě od něj vysvobodila Klára - dostala jsem "opravdu lákavou" ketteringovou sůl...XD
O literatuře jsme obdrželi opravené písemky a to se může povést jenom mě ( no a co, že to měl i Vavrečka ! XD) mít 39 bodů z 38...XD
Cestou ze školy jsem šla s Romanem a Filipem... Vydupala jsem si, i přes Romanovu nevoli, že se půjdeme podívat do kina, kde domeček prodával svojí práci. Nakonec jsem tam koupila dárek pro prababču, dlouho jsem vybírala - Filip mi dělal hudební kulisu koledami v jeho pisklavém podání... XD
A víte, co se mi povedlo na obědě? XD My máme totiž v Eurestu k dispozici takové tatarky v pytlíku. Ale ono je občas docela výkon tu tatarku otevřít. Teda... aspoň pro mě. XD A jak jsem se jí tak snažila otevřít... Snažila jsem se nejspíš přespříliš, protože mi najednou vyprskla. Všechno jsem měla od tatarky, peněženku, tác a měla jsem jedině štěstí, že proti mě zatím nikdo neseděl... By se mu to rozpláclo přímo do obličeje...XD
V překladu jsem včera pokročila až do 12. stránky... XD Ale pochybuju, že se k tomu dneska ještě dostanu, protože nějak na nic nemám čas... A to proč? Protože tlachám o kravinách s Alžbětou na ajsku! XD
A se svým příběhem jsem taky nepokročila, ale můžu vám prozradit, že už vím, jak to skončí... :)

Drawing, reading, translating and writing...

7. prosince 2008 v 19:12 | Lucy |  My Day

Jsem unavená. Kdyby se dala duševní bolest vyjádřit slovy, tak bych asi řekla, že mě bolí mozek. I když jsem se dneska oddávala i manuálním pracem a to je snad ještě horší.XD
Co jsem dělala včera. Co by tak asi mohl člověk o zimním víkendu dělat. Četla jsem Stmívání. Taky jsem psala to moje, ani nevím, jak to nazvat. Zjistila jsem, že okecávat by mi šlo, ale asi se nikdy nedostanu k tématu. Půjdu do politiky...
Na ves se mi nechtělo. A když táhlo na devátou večerní, projížděla jsem si tak oficiální stránky Meyerové a objevila jsem tam první kapitolu Půlnočního slunce. In english, of course. Dvacet stránek umělecké tvorby v Adobe Acrobat readeru. Dopřekládala jsem se k desáté - od včerejška a seděla jsem u toho do jedné. Nikdy by mě nenapadlo, že to může tak dlouho trvat a člověk si vůbec neuvědomuje, že to tak hrozně utíká. Hodina mi přišla jako deset minut, ptáci na hodinách každou chvíli skřehotali. Docela mě to i bavilo, ale počítám, že to bylo zejména kvůli tomu, že mě vtáhnul příběh. Všechno jsem zapisovala, moje propiska je na sklonku života a svým drobným písmem jsem hustě popsala skoro osm A4. Překládala jsem i dneska a možná si dokážete představit, jak hrozně mám z toho vymletý mozek. O.o Až to jednou dodělám, byla bych ochotná to naskenovat do počítače, kdyby měl někdo zájem, ale opisovat to vážně nebudu.
Ráno jsem kolem deváté vyskočila z postele a po ranních záležitostech jsem se pustila do mytí oken, protože jsem to slíbila. Panebože, jak já nesnáším jakoukoli manuální práci. Možná až na žehlení, to dělám dobrovolně. Ale hrabání nebo pletí se samozřejmě nic nevyrovná, k tomu se uchyluju jen v nejvyšším stupní donucení...XD
Pak jsem si taky chtěla odpočinout, tak jsem si najela na nějaké stránky s online filmy. Pustila jsem si Mamma mia a asi po čvrt hodině nervů na dranc jsem to vypla - teď jsem opravdu ráda, že jsem neutrácela za kino... To je nehorázná krávovina... O.o Posléze jsem si zapla prince Kaspiana a po chvíli mi to mile oznámilo, že jsem prečerpala denní limit megavidea, takže pochybuju, že to někdy dokoukám. Kaspian byl krásný, ale hlavní hrdinové mi neskutečně lezli na nervy... Asi je to T-degenerace. XD Nemůžu vidět někoho jiného, who is very protective of somebody, než Edwarda...XD
Zítra zase škola a nechce se mi tam... Bude to týrání mozku věcmi naprosto zbytečnými, třeba první hodinu máme ekonomiku. I když je to stěžejní předmět naší školy, mě to přijde naprosto nedůležité, grrr Oo Vážně nechápu, proč jsem tam lezla...
A jsem ráda, že nemusím na lyžák, protože týden (je to týden, ne?) být pořád s někým a vidět pořád ty lidi od nás ze třídy, asi bych se zbláznila. Týden být neustále s někým. Kdokoli od nás ze třídy by mi lezl na nervy (neuraž se Alžběto XD). Kdokoli od kudkoli by mi lezl na nervy. Ne, to by mě zabilo XD
Jenže když nejedu na lyžák, dávám se všanc snad ještě brutálnějšímu způsobu smrti... Druhák mě zabije! XD

The nightmare before saturday XD

6. prosince 2008 v 8:52 | Lucy |  My Day
Před půl hodinou jsem se probudila a zdál se mi sen. Byl to tak působivý sen, že jsem nebyla s to zase usnout. Zvláštní. A když jsem to vzala kolem a kolem, zjistila jsem, že to nebyl jen nějaký zvláštní sen, ale hotová noční můra, ač mi to ve spánku tak nepřipadalo. O.o
Měla jsem čerstvě po maturitě a na oslavě jsem to nějak přehnala. A nic jsem si nepamatovala, ale to, co následovalo za pár dní změnilo můj život. Znovu opakuji, že to byl sen, takže je všechno nějak zázračně urychlené a silně pošahané. XD Prostě - za pár dní jsem rodila. Narodil se mi kluk jako buk a krásná holčička a vůbec to nebolelo... Taky jsem věděla, kdo je otcem a rozhodla jsem se ty děti vychovávat sama, což byl asi jediný realistický krok, protože s TÍMHLE otcem bych to opravdu vychovávat nechtěla, to by mě trefilo. XD Ani nevím, jak jsem ty děti pojmenovala, což je dost divné, protože od malička jsem si malovala, jaké bych jim dala jméno. A pak, což byla z mé strany asi nejvíc nesmyslná reakce, jsem chodila za holkama od nás ze třídy, vždycky jsem vesele prohlásila : "Tak jsem mamina!" a následovala radostná objímačka. Ony to taky braly, jako by to bylo něco normálního a potěšujícího. Really strange. O.o A humorné bylo, když mi pak biologický otec mých dětí oznámil, že si mě vzal, aniž bych o tom věděla. XD Protože se přece nesluší, aby mladá paní vychovávala svoje děti sama, a tím to haslo. XD
Já osobně bych tuhle situaci považovala za zkažený život... Myslím, že se mi o tom zdálo, protože jsme se včera s holkama dostaly na téma, že Nikčina spolužačka je možná těhotná. Já jsem zase nepochopila, proč by si to nenechala vzít, v jejím věku, já bych nad tím ani vtěřinku nepřemýšlela, že bych si to jako nechala. Protože bych tím nezkazila jen můj život, ale i život toho dítětě. Protože bych věděla, že by se mohlo později mít mnohem líp. Co bych mu asi mohla zajistit teď se základním vzděláním? Zkazila bych mu život jen proto, že by mi hrozila, že už bych nemohla nikdy mít děti? Přitom když v dnešní době existují i jiné alternativy. A kdybych dosáhla vytouženého vysokoškolského vzdělání, pak bych to možná nechala. ale možná taky ne, protože já děti vlastně nechci. Slintají. Ječí. Dožadují se pozornosti. Nic neumí a člověk podle mě musí mít svatou trpělivost... A tou já neoplývám, takže co kdyby ze mě pak byla matka-tyranka? XD
No já už toho nechám. Ale stejně to byl katastrofický sen...
BTW : Ty avatary se absolutně nehodí k tématu, ale asi s nimi nic nezkazím a jsem absolutně líná hledat jiné. Protože na dotaz "baby despot" nebo "baby tyran" mi na devu nic nevyjelo. XD

Kukaračaaa XD

4. prosince 2008 v 20:36 | Lucy |  My Day
Hau. XD
Právě jsem přišla z tanečních... :) Dnešní lekce se mi docela líbila, ač jsem se třeba při takovém rockenrolu absolutně nechytala, ale měla jsem partnera, který to taky neřešil, takže jsem ho spíš přořehtala, než protančila...XD
Ty jo a učili jsme se salsu. Ta se mi moc líbí a světe div se - chápu jí na poprvé... O.o Chci slyšet potlesk... XD Figura do čačy - nejde mi to, ale Ota má zjevně svatou trpělivost. XD Foxtrot super a tango jsem stihla zapomenout. XD
Ale víte, z čeho jsem zklamaná? My se nebudeme učit Quickstep! A mě se ten tanec moc líbí, těšila jsem se na něj a když jsme se ho neučili dnes, vkládala jsem naděje do příští, poslední lekce, ale on nám oznámil, že se budeme učit nástup a bude se soutěžit ve Waltzu (absolutně nepobírám levou otáčku), čače ( často ztrácím rovnováhu při otáčce) a jivu (nestíhám kroky! XD). takže si možná dokážete představit, jaké to pro mou soutěživou a při soutěžení nervózní povahu bude veselé. XD
V sobotu jdu nejspíš na Ves (disko) a docela se těším. I když nevím, jak to udělám s oblečením, protože to bude ve stavu hlubokého utajení. XD Za příchod domů v šest by mě má úzkostlivá matka asi vykuchala... XD
Co ve škole... Právě přemýšlím... Víte, mě strašně zajímají ekonomické stránky, viď Alžběto. Zmítá mnou nezkrotná touha podílet se na jejich tvorbě... XDD
A víte, že máme všude zvědy tady? Snaží se být nenápadní. Za rohem nastupují do černé limuzíny nebo do červené, prý, Audi. Oni si totiž myslí, že jsou nenápadní. Ale MY jsme vyzbrojeny pepřákem a kudlou v ponožce, my se nedáme! XD
Olympiáda dopadla samozřejmě podle očekávání, polovinu mluvnické části jsem vůbec nechápala a řekla bych, že jsem se ve slohové části jaksi minula tématem. XD
Čtu Stmívání a chudáka větrnou hůrku s vlastnoručním přebalem pomalu pokrývá vrstva prachu. XD Jsem si ji totiž přebalila, originální přebal je katastrofický (viz zde)... XD
Musim ještě psát do dementní á čtyřku na pek, takže budu končit. Zítra možná jedu do Jbc lovit knížky pod stromeček...XD

Tupec, že ano.

3. prosince 2008 v 20:12 | Lucy |  My Day
Nejdřív chci projevit své rozhořčení nad tímhle článkem. Byla jsem tak, tak naštvaná, nadávala jsem hůř než ing. a mgr. Kačanová (Kača - Kača - já jsem to rozthala, hodila do krbu, nic vám platit nebudu! Já jsem výbornej člověk! XD). Nechápu, co si ten stupidní hňup alias pisatel článku vůbec myslí. Co si myslí, že bude pindat, když o tom nic neví a naseká tam chyby. Ó velký testosteron aneb brouk pytlík práce všeho druhu, všechno vim, všechno znám. Asi jako magistra Kačanová. Do huby by zasloužil, takhle mluvit o Twilightu! A to jsem teď relativně v klidu.
Když už jsem u Twilightu, objevila jsem přesně tu stránku, podle které Meyerová čerpala o upírech. Vampires A-Z, všechno souhlasí, kontrolovala jsem to podle knížky. Přesně tyhle citace na úvodní stránce jsou uvedeny i v knížce. Rejstřík upírů taky souhlasí. Irituje mě, že Slováci mají podle téhle stránky vlastného upíra a ještě toho, který je uveden v knížce. Přesně toho, který je jako Éďa "fast and strong" a mohl by vyvraždit celou vesnici přes noc.
Jinak co je nového. Zítra jdu na češtinářskou olympiádu - to bude fiasko zase. Já s mými mezerami v mluvnici, já se svým zdegenerovaným slohovým nadáním, schopným psát možná tak články sem a úkoly na HO. Já, které prostě nestačí hodina, aby něco vymyslela. Já, malý hloupoučký prváček proti druhákům, třeťákům a čtvrťákům. Jak říkám - ostuda.
A jsem až moc otrávená z chování a názorů některých osob a z dotěrnosti určitých osob. Nebaví mě kazit až dětinskou radost, ale nemůžu si pomoct. I když bych vlastně mohla říct, že se těším, ale neřeknu to prostě. Za jedno nehodlám dávat naděje a za druhé jsem na to moc tvrdohlavá.
Dneska jsem psala fejeton. Nikdy jsem nepsala fejeton. Teda vlastně - jednou jsem se o to pokoušela, ale bylo mi řečeno, že to vůbec fejetonem není a po druhé, to bylo právě na olympiádě z čj - se domnívám, že to byl fejeton, ale možná taky ne. Každopádně ten, co jsem napsala dneska je krátký a dementní. Ale asi ze mě už nikdo víc nedostane. A taky to možná ani není fejeton, Spíš bych to prskla do úvodníku, ale nevadí.
Nevim, jestli jsme vám chtěla ještě něco říct. Teď prostě zase najedu na iconator a zase najdu nějaké rozkošné avatary z Twilightu a bude to. Asi vám pod perex dám foto, zase pěkná momentka z filmu, co jsem včera objevila...

Radioactive spiders... Kryptonite?

2. prosince 2008 v 22:27 | Lucy |  My Day
Tak se nám překulil druhý prosinec. Skutečnost, že se blíží Vánoce se snažím okázale ignorovat, protože mě zatím opravdu nechytla žádná vánoční nálada - jen si občas apaticky řeknu, že bych si mohla nějak vánočně vyzdobit pokoj. Můj vánoční kalendář neplní funkci počítání dnů do Vánoc, ale jen spíš uspokojování se nacpaním se čokoládou. I když je humorné, že vždycky po ránu zjistím , že vlastním kalendář až když si vyčistím zuby.
A asi jsem se včera nezmínila, že už mám čtyři dárky, jsem hustá. XD
Škola byla v duchu vyměňování si dojmů z Twilightu a neustálého si opakování slovního spojení Radioactive spiders, kryptonite. Věřili byste, jak moc je jedna věta nakažlivá, když se vám dostane do hlavy? A já jsem na to vůbec debil - něco se mi dostane do hlavy a pořád si to říkám. Já si vůbec často mluvím jen tak pro sebe. Musim vypadat jak mentálně retardovaný spoluobčan, když jdu po ulici a cosi si mumlám, usmívám se, mračim se... Ale stejně nejradši chodím ze školy sama... Mám se nejradši.XD
Moje skleslá nálada není sama sebou. Mám Twilight fonty a zkoušela jsem dělat tapety, jenže jsem prostě neschopná, absolutně nenadaná a co je hlavní - bez brushů. Takže nic. A já je tak chtěla do něčeho dát...
A taky jsem dnes jen tak mimoděk otevřela wordový dokument. Dokument, který se čirou náhodou jmenuje Stmívání. A čirou náhodou jsem to četla, místo toho, abych se zaobírala otázkami ekonomickými, z kterých bude zítra test. A tak si tak říkám, že kdybych četla Větrnou hůrku (u které jsem za víkend přečetla jen sto stránek) stejným tempem jako tohle, tak bych to měla přečtené čtyřikrát.
Odpoledne jsem byla u Markétky, mrcha je nemocná - chci taky.
Btw, taky vám přišlo, že to od září strašně utíká? Člověk se ani nenaděje a už je pátek - přijde mi, že ještě včera byl říjen a dnes už je prosinec.
Úkoly na HO se mi nechutně hromadí - když jich je pět, tak by to pro mě měla být alarmující zpráva, že bych nějaký asi mohla začít dělat. Teď je jich tam sedm a já nemám ani nápad, natož sílu k práci. XD
Už mě to nebaví a kašlu na to. Pod perex dám úžasnou fotku, s úžasně nekvalitní kvalitou, ale zážitek budete mít jistě úžasně kvalitní, protože je to záběr na scénu, kdy Alice trhá hlavu Jamesovi... Enjoy it! (třeba tak, jako já včera XD)

La Push, baby, La Pussssh! XD

1. prosince 2008 v 21:00 | Lucy |  My Day

Podle nadpisu zjevně vidíte, že jsem KONEČNĚ byla na Twilightu. Amazing! Great! Prostě super film. Filmy se většinou nevyrovnají knížce, ani tenhle se jí nevyrovná, ale myslím, že oproti takovému Eragonovi to bylo na úrovni... :) Prostě úžasný film! ♥
Jako nečekala jsem, že se zrovna při takovém filmu budu smát, ale třeba ta hláška v nadpisu mě úplně dostala...XD Zvolal to Eric úchylným hlasem a to poslední Push znělo hezky buzerantsky.... XD Nebo mě dostalo to když tam Edward dělal scény a prohlašoval, že je největší predátor na světě a Bella : To je mi jedno. On že zabíjel lidi. "Na tom nesejde." XDD
Když Edward seznamoval Bellu s rodinou bylo taky velice úsměvné. "Určitě má ráda italskou kuchyni? Vždyť je Bella, ne?" XDD
Ale Edwardův pokoj jsem si jako takový kutloch nepředstavovala..XD Opravdu by mě zajímalo, kam by vmáčkli tu velkou zlatou postel...XD A to jeho sofa mělo být černé né bílé, ale to už je celkem detail. XD
Baseballová scéna byla taky úžasná a rozsekala mě Rosalie s tou větou "To je můj opičák", jak už říkala Jointtek...XD A jinak tě chci Jointtku upozornit, že seto nečte Karl, ale Karlajl XD Carlisle byl taky úžasný, myslím, že ten z nich nejvíc splňuje idey upíra, není tak "živý" jako ostatní..XD Nebo tak aspoň nevypadá.. XD
A i James byl úžasný. XD Mě se hrozně líbila ta scéna, jak zabili toho Waylonea, nebo jak se to jmenoval...XD Jak říkali : "Zase ty stejné otázky. Kdo jste? Co tu děláte? Co mi chcete? Nechte toho, přece se nebudeme babrat s jídlem." XDD
A jak mu Alice urvala tu hlavu to bylo taky fascinující...XD Já jsem asi masochista, ale já jsem se u toho usmívala, chápete to? XD
Pak se mi taky líbila scéna s tím : "A tak se lev zamiloval do jehňátka. To je ale hloupé jehňátko. To je ale zvrácený masochistický lev." XD
Musím zkonstatovat, že Jacob byl opravdu hrůzostrašný...XD Sam byl ošklivec, ale to jsem věděla už předtím. XD Ale za to Billy byl frajer, ten se mi líbil...XD
Asi budu mít slabost pro Jaspera, lépe řečeno ještě větší slabost pro Jaspera, protože jsem ji pro něj měla i předtím. XD Když ho Alice seznamovala s Bellou, vypadal jako žabička... XDD
Myslim, že už bych měla brzdit, protože to stejně nikdo až na jednu osobu číst nebude... XD
A abych přidala něco i pro normální lidí... Jsem se pěkně proběhla a jako trapina jsem běžela přes celou Nisu abychom stihly bus... Myslela jsem, že mě trefí - já a běhat! XD
A ve škole zase figurovala peněženka z Afghanistánu...XD "Kubo Kubíííčku... Chlapče rozmilý...! XDDD