Červen 2007

Bye=.*

30. června 2007 v 10:49 | Luccia |  Warning!
Žádné články, žádné odpovědi na komenty, žádné fotky, žádné ankety. Nic.
Chcu se omluvit za absenci toho všeho, poněvadž pěkkně dlouho nebudu mít přístup k netu... Důvod? kdo ví, ví, kdo neví, má smůlu.=D Takže setu beze mě mějte, smějte a přejte mi pevné nervy=D

new foto

29. června 2007 v 19:00 | Luccia
Tak to byla taková nejlepší fotka, co jsem vybrla z tý haldy, co jsme nafotili=D Nejsem podobná daveymu?=D myslim na týhle fotce tady:)

A co vy?

29. června 2007 v 13:19 | Luccia |  Ostatní
Není třeba žádných dlouhých komentářů, prostě mi napište, jak jste na tom s výzama do komentů=) Třeba mi to zedne náladu, že nejsem nejhorší=D (pochybuju o tom, ale naděje umírá poslení=D)

Hlas=)

29. června 2007 v 10:36 | Luccia |  What do you think?
u mě je samosřejmě blbá otázka=D

Děs a Hrůza

29. června 2007 v 10:32 | Luccia |  My Day
Jak všichni víte, dneska nám padla. Vůbec mi to nedělá radost, o prázkách se ukoušu nudou a na konci pojdu.=D
Pro dnešek bylo pro mě trefné hodnocení uvedené v nadpisu a toe teprve ráno.=DVstala jsem (kupodivu jsem nezaspala) a oblíkla jsem se(do černé, která měla vyjadřovat můj smutek=D) a jelikož mi bylo blbě, ani jsem nesnídala. Detaily jako že jsem se stavila pro kámošku a šla do školy uvádět nebudu=D
Když učitelka dopověděla svojí sáhodlouhou přednášku o tom, jaký jsme parchanti, uchýlila se k rozdávání výz.
Zavolala si mě jako šestou, s komentáři jako že jsem flákač atd. Dala mi ten hříšnej papír, který dokazoval, že měla pravdu.
Dvě trojky. Dvě trojky. Třetí nejlepší ze třídy. Patnáctá nejhorší. Minulej rok jsem měla průměr 1,2 a byla jsem uplně nejlepší.
Matka mi nasrala místo peněz a od prababky jsem něco dostala mno.
Každopádně to můžu shrnout, že nejsem sama kdo to posral, dva lidi od nás budu dělat opravky, u ostatních spolužáků se to stoličkama jenom hemží. A zrovna když to všichni nejvíc potřebujem na školy.

30stm v Praze

28. června 2007 v 20:12 | Luccia |  30 Second To Mars
Úryvek recenze z iPunku, pže zbytek byl o Linkinech a to už mě nezajímá=D

Pak se rozezněla Orffova kantáta Carmina Burana (už trochu otřepané klišé) a na pódium vletěli 30 Seconds To Mars, kteří ve Spojených státech platí za velké hvězdy, ale v Praze působili spíš jako přezdobený předkrm s minimem výživných látek. Vinou otřesného zvuku se zpěv Jareda Leta ztratil kdesi mezi mikrofonovou šňůrou a reprobednami, údery do bicích se tříštily do všech stran a kytary se slily v jednolitý bzukot.

Frontman se snažil komunikovat a bez ustání vybízel publikum ke zpěvu. Jistě by se ochotně přidalo, kdyby znalo texty. Při hitu The Kill vběhl po mantinelu až doprostřed haly, vmísil se mezi diváky a zpíval. Jared Leto to s lidmi to umí, koneckonců je to herec. Však také celý set 30 Seconds To Mars působil spíš jako divadelní performance a i závěrečné hromadné skandování "Fuck You!" před písní Attack, která je o svobodě, vyznělo poněkud strojeně.

a v galerce bude číhat fotka z koncertu=D

Heeej!=D

28. června 2007 v 17:14 | Luccia |  Warning!
Takže chcu vás lidičky upozornit, že tu mám návštěvní knihu a návševní je od slova navštěvovat a napsat=D A nikdo kromě těch, který jsem k tou dokopala( a někteří, který jsem ponoukala, mi stejně nenapsali) mi nikdo nepsal... Vim, že je to pro vás nejspíš otrava,a le komentík kamkoli, ať ke článku, nebo do návštěvní knihy hrozně potěší=) Děkuju za pochopení=D

Fuj, fuj a ještě jednou fuj!=D

28. června 2007 v 13:50 | Luccia |  My Day
dnešek byl celkem odporný a bude hůř=D Ráno jsem vstala a letěla k doktoru, poněvadž, jedna holka od nás ze školy je v Ústí se zánětem mozkových blan, a kámojda v nemocnici s podobnými příznaky, proto babča zburcovala doktora.
Doktor mě naštěstí ani nestrkal do krku vatu na špejli( aso si dokázal představit, ajk by na jeho plášti vypadaly moe blitky=D) ani mi nebral krev, ale rovnou mi předepsal antibiotika. Také odporné velké. Já a prášky jsme si nikdy nerozuměli, obvzlášť já a velké prášky=D Prášky nechcou do mýho krku a já necu je=D Takže tohle bude zase aféra.=D
Musela jsem dělat oběd a byla jsem u prababky, což mě vždycky ochudí o moe poslední zbytky nervů.=D
Učitelka je nemocná, takže jsem zvědavá kdo nám předá výzo. Já ho snad ani nechcu, když si představim ty tři odporný trojky. a ještě k tomu tušim, kdo ná ho asi předá.Učitelka, která cokoli, co jí někdo svěří, ztratí=DNo když se jedná zrovna o tohle výzo, tak by mi to ani nevadilo, protože hnusnější jsem v životě neměla=D
No nic no, asi přestanu remcat, a půjdu pro kytku.

Celkem pravdivej článek o Emu...

26. června 2007 v 20:28 | Luccia |  Ostatní
Teda nepsala jsem to já, ale s tou myšlenkou celkem souhlasila...

Jak začít? Hmmm...to bude složité...

Tato myšlenka mě napadla už dávno...

Momentálně asi druhý nejrozšířenější životní styl mezi teenagery...ano...řeč je o EMU...!!!

Emo je velice oblíbené...i já jsem mohla určitou dobu tvrdit, že jsem emo, jenže...ano...jenže...

K emu jsem se dostala náhodou v článku v Bravíčku...Markéta (tak se myslim jmenovala), se snažila zdůraznit to, co emo je a marně se snažila bojovat proti neporazitelnému nepříteli...módě...ano, správně používám výraz MÓDĚ, neboť tohle ztrácí naprosto význam původního ema...já to zpočátku nechápala...chovala jsem se "emo" a stálo mě to větší cenu, než jsem dokázala dobrovolně zaplatit...Začala jsem se řezat...stálo mě to přátelství (dobře, stejně nestálo za nic, ale tady jde o princip!)...stala se ze mě samotářka...teda, já vždycky byla ten tichej typ, ale "emo" mě dokonale odizolovalo, takže jsem se držela od všech lidí dál...bylo to dost těžký, zvlášť, když jsem seděla doma sama a dívala se, jak se ostatní party bavěj, bez starostí...brzo jsem propadla depkám a nebylo to nic hezkýho...je teda pravda, že "emomusic" mi dodalo šťávu, vrátilo mi to smysl do života...to musím uznat...

Pak se stal zlom...začala jsem se na "emo" dívat ne na jako životní styl, ale na jako pouze čistě hudební formu, usilující o znovu zavedení emocionální hudby (ne o songy typu: šel jsem na párty, kde jsem se totálně vožral a narazil jsem na pěknou roštěnku...)

Poté mi najednou z ničeho nic začalo docházet, že se postupem času vytvořilo "emo2" - mimozemská forma, která navždy zničila smysl a původní záměr ema...Emo bylo původně o hudbě, ne o tom, kolik denně pobrečíš kapesníků, kolikrát si podřežeš žíly a jestli jsi nebo nejsi homosexuál! Já proti homosexuálům nic nemam, ale tohle už je trochu moc!

Nn...TOHLE EMO se mi ZHNUSILO! Už to není o hudbě, ale o povrchnosti a o pozérství!

Nechci tady vypadat, jako bych se snažila emo nějak kritizovat...pod pojmem emo se skrývá mnoho významů...ale ten nejdůležitější se bohužel někam vytratil...ten, že EMO JE O HUDBĚ!!!

Upřímně, podívejte se na "emogirls & emoboys" na těch obrázcích....myslíte, že jsou tak něšťatní, že svoje fotky posílaj do celýho světa, aby každej viděl, jaký jsou to chudáčci, jak je nikdo nemá rád! Já chápu, že někteří jsou třeba na tom doopravdy zle, ale nemusej se vyjadřovat na úkor ema!

Nechci nikoho od ema odrazovat, to je jenom jeho věc, ale pls, nekažte dál emo! Emo je dost dobrej hudební styl, ale vážně má za potřebí tohle? Proč? Proč zrovna emo? Jen dál poslouchejte emo, ale hlavně se pls neřežte a snažte se být sami sebou! Hlavně se neřezejte! Popravdě, původně jsem si myslela, že emo vytvořili "intelektuálové" (nic proti nim!) a totální "outsideři", aby nějak přefiltrovali své vnitřní zoufalství, ale jak vydím, emo je čím dál častěji spojováno se sebepoškozováním...to tomu nechcete zabránit?

zdroj: www.dindul.blog.cz

Fall Out Boy - Obviněni z plagiátorství

26. června 2007 v 20:07 | Luccia |  Ostatní Muzika


Podle plátkuThe Philadelphia Inquirerse multiplatinová pop-punková kapelaFall Out Boyopět stala obětíobvinění z kopírování cizích textů. Vypadá to, že Wes Eisold z Give Up The Ghost/Some Girls není jediným autorem, který viní Fall Out Boy z plagiátorství. Nicholas Hans z bývalé philadelphijské kapelyKnives Outprohlašuje, že text na albu "From Under The Cork Tree" je založen na nápisu, který se objevil na tričku jeho skupiny.Sporná část textu se nachází ve skladběOur Lawyer Made Us Change The Name Of This Song So We Wouldn't Get Sued a zní následovně: The ribbon on my wrist says, "Donot open before Christmas".Název songu se jeví jako velice zajímavý ve spojitosti s tímto obviněním."Stoprocentně nás okopírovali. Prostě mě to štve. Měli se zeptat," říkáHans. Sámmá v plánu se sejít s právníkema prodiskutovat případný postup v této záležitosti.Zástupcivydavatelství Island/Def Jam, pod které Fall Out Boy patří,se k celé věci zatím nevyjádřili.Už dříve tento měsíc medii proběhla informace o mimosoudním vypořádání mezi Fall Out Boy a Wesley Eisoldem v souvislosti s použitím jeho textů na albu "Infinity on High".
zdroj : http://allwhatyouwant.blog.cz

Líínááá=D

26. června 2007 v 19:48 | Luccia |  My Day
Mám absolutní nechuť sem něco přidávat, páč jsem unavená, ale žene mě zodpovědnost, že jako mi sem teď nikdo neleze, když sem nic nepřidám, už mi sem tuplem nikdo nepoleze.=D
Takže proč jsem unavená. Jsem unavená z toho důvodu, že jsem strávila den vyčerpávajícím způsobem. Dopoledne jsem byla nakupovat, nakupovala jsem ještě kousek odpoledne a pak jsem šla navštívit kámošku v nemocnici. Než jsme ji našli, to byla teda aféra, a ještě se nám do toho rozechcalo. Když jsem došla domů ( a propos s dvěma novýma krásně černýma kořistěma z CéÁčka a z Terranovy, a s roztomiloučkou noční košilkou s medvídkama=D) byla jsem upe znavená.=D
A jinak co novýho, mám nové zvrácené dvojčátko a v naší škole je meningokok, a má ho možná i naše třídní, takže jsem docela vyklepaná.

Moe Krásná Třída

25. června 2007 v 13:36 | Luccia |  My Friends :*)
Takže konečně se ke mě dostaly fotky ze společného focení=D
tak nejdřív naše normální(podotýkám normální fotka)=D
zleva odpspoda : Andy, Áďa, Filip (zarytej fanoušek Slavie=D), Roman, naše mainká paní učitelka, kterou už jsme vyšichni přerostli=D, Tomáš, Niky, Markéta, Ota, Ondra, Kerka, Ech můj neuvěřitelně nefotogenickej xicht=D, Honza, Mates a Uplně nahoře Marek.
druhá ještě normální fotka=D
a zde už normálnost končí, kluci si s holkama vyměnili hadry a naklusali na klučičí hajzlíky=D
tady je krásně vidět ondra v mym tričku=D a napravo to Honza už nevydžel=D
a poslední super teplá čtyrka=D

Pierre Bouvier

24. června 2007 v 21:55 | Luccia |  Simple Plandatum narození: 9. května 1979

ve skupině: zpěv

oblíbené barvy: černá a modrá

oblíbené skupiny: Good Charlotte, The Beach Boys, Blink-182, New Found Glory

oblíbené jídlo: sushi

oblíbené filmy: Návrat do budoucnosti, The Matrix, Americká krása

oblíbená TV show: Přátelé

oblíbený boyband: Backstreet Boys

oblíbená videohra: Tony Hawk Pro Skater II

oblíbené knihy: 1984 od George Orwella a Harry Potter 1 až 4oblíbené koncerty: NOFX, Face To Face, Ten Foot Pole, Trigger Happy - Montreal 1994, Edge Fest II toronto:
Blink-182, New Found Glory, Sum 41, Good Charlotte, Jimmy Eat World

oblíbený časopis: Victoria's Secret catalogue

oblíbený herec/herečka: Jim Carrey/Julia Roberts

chtěl by žít: "Někde na horké pláži s velkými vlnami."

má rád: Ben and Jerry's chocolate chip cookie, dough ice cream

co dělal před SP: "Byl jsem kuchař v kuřecí barbecue restauraci!!"

boxerky, nebo slipy: boxerky

oblíbený superhrdina: Wolverine

Pierre má 4 psy (Zack, Sunny, Zoe, Misha) a jednu rybičku (Fishy)

Pierre si těžko zapamatovává texty songů od Simple Plan a jednou na představení se stalo, že je zapomněl uprostřed zpívání Perfect.

Pierre každý den pije nápoje na hubnutí, protože si myslí, že má tlusté paže.

Pierre hrál na basovku v Resetu.

Pierre hraje na baskytaru, kytaru a na barytonový saxofon.

Pierrův taťka hrával v kapele.


Pierre zvracel v koupelně před natáčením videa "I'm Just A Kid".

Jména Pierrových rodičů jsou Réal a Louise jeho dvou bratrů jsou Jay a Johnathan.

Když bylo Pierrovi 13, spadnul ze snowboardu a zlomil si přesně napůl klíční kost.

Pierrova mamka nepochopila, proč má být název alba vtipný.

Pierre dostal flaškou na vodu, která po něm byla hozena na jednom tour.

Pierre kouří.

Když byly Pierrovi 3 roky, jeho starší bratři jezdili na dvojkolkách. Chtěl se to naučit, takže se ve třech letech učil jezdit na kole. Když mu bylo asi 5, pronásledoval své bratry na kole, spadnul a vyrazil si zuby.

Před Simple Plan Pierre chtěl být biologem moře.

I Heard a Voice

24. června 2007 v 12:38 | Luccia |  AFI Všechno kolem nich


Je až s podivem, kolik času některým kapelám trvá, než se jim podaří najít cestu z nevětraných, zakouřených chodeb klubů pro několik desítek věrných fanoušků na vzdušná, dokonale nasvícená pódia obřích stadiónů s kapacitou tisícovek lidí. Zatímco některé to zvládnou už při debutové desce, jiné musejí klubíky objíždět do roztrhání těl (a strun) a čekat na svůj velký den. U AFI (myspace.com) je pravděpodobné, že z počátku nějaké přehnané hvězdné ambice snad ani neměli. Ostatně punk-rock není zrovna hudební styl, který by plnil amfiteátry světových velkoměst. Ovšem jak roky plynuly, kapela tupila a obrušovala ostré hrany svého, řekněme, syrového zvuku a čím dál víc kladla důraz na melodii a přístupnější aranže. Když se pak na předposledním albu nazvaném "Sing The Sorrow" producentsky podíleli Jerry Finn a hlavně Butch Vig, jinak kapelník svého času poměrně progresivních Garbage, bylo jasné, že kapela má našlápnuto správným směrem a brány na ty zmíněné obří stadióny otevřené.

Kocour není doma...=D

24. června 2007 v 12:26 | Luccia |  My Day
Takže zase další kapitola nekonečného příběhu z mého poměrně nudného života.=D Máti včera jela na nějakej sraz její třídy po 20 letech(taká je to stará raketa=D) a tak jsme si s kámojdou udělaly soukromou mini pařbičku=D Byla jsem veselá, ale žádné skandály jako obvykle, takže čumim=D Dneska dopoledne jsem byla kuchařsky činná=DUdělala jsem závratně těžkou polívku (z pytliku a byla pěkně hnusná=D) a pak tuňákovej salát=D
Máti přijela a nestačila valit bulvy=D No a pak do mě bez přestávky hučela celou dobu, že jsem se až divila že jí nevypadla tlama z pantů, až jsem ybal nucena zasednou ke compu, bo se to zase nedalo poslouchat. Díky tomu jsem došla k závěru, že bych psycholožka bejt prostě nemohla=D

Tunisko=)

22. června 2007 v 22:23 | Luccia
Tunisko

Celkem dost lidí pochybuje ve významech slov Tunis - Tunisko.. Je to jednoduché - pro objasnění, Tunisko znamená název země a Tunis je jeho hlavní město.


Rozloha Tuniska

Rozlohu Tuniska, ač to tak nevypadá můžeme přirovnat k rozloze bývalého Československa. 40% Tuniska však pokrývá poušť (Sahara). V Tunisku je zhruba stejný počet obyvatel, jako u nás.

Obyvatelé

Většina obyvatel jsou Arabové, menší část tvoří Berbeři. Hovoří se zde arabsky, ale téměř všichni tunisané dokonale ovládají francoužštinu, to proto, že je to jejich úřední jazyk.

Oblečení

Tak jako u nás, i do Tuniska se dostali čínští prodejci, tak není žádnou vzácností že i průvodci velbloudů na Sahaře mají čínské trička a boty. Tunisanky jsou velmi krásné a u evropských mužů by měly rozhodně úspěch. Nošení šátku zde není povinné. Tunisko je jedinou rozvojovou zemí, kde jsou ženy plně emancipované.

Měna

V Tunisku se platí dinárem, ten se dělí na 1.000 milimů. Jeden dinár je v přepočtu asi 20Kč.

Politická situace

V Tunisku není klasická demokracie.Vládní systém je označován jako prezidentský, což je zde eufemismus pro osvícenou diktaturu. Tunisko má teprve druhého prezidenta, je jím Ben Ali. Díky těžbě ropy a turistickému ruchu není finanční situace země tak hrozná. Tvrdí se, že Tunisko má obzvlášť dobré vztahy s Francií (Tunisko je bývalá francouzská kolonie) a také s USA.

Časové pásmo


Pokud se teď podíváte na hodiny, tak přesně takový čas je i v Tunisku. Mezi evropským a tuniským časem není rozdíl.

Státní svátky
18. ledna - den revoluce
20. března - den nezávislosti (1956)
21. března - den mládeže
9. dubna - den mučedníků (něco jako u nás 6. červenec)
1. května - svátek práce
25. července - den republiky
13. srpna - den žen
7. listopadu - den nové éry (odstoupení Bourguiby r. 1987)

Galerka SP

22. června 2007 v 17:31 | Luccia |  Warning!
Takže určitě stojí za zkouknutí=D Projevila se tam hodně moje úchylnost na Davida Desrosierse, protože třičtvrtě galerky zabírají jeho fotky=D Ale jinak bych řekla, že by to tady někomu mohlo udělat radost ]:->

Kválíčci=D

22. června 2007 v 16:03 | Luccia |  Design
Jelikož ten starej design semi moc nelíbil( ach moe drahá fuxiová mi tam chyběla=D) tak jsem se rozhodla , že udělám nový=) Chcu se vás jen zeptat, za prvý jak se vám to líbí, a taky jestli se vám to záhlaví zobrazuje celý, to starý mi trošku blblo... Samo v komentech=)

The River Text

21. června 2007 v 18:40 | Luccia |  Good Charlotte
As I walk through the valley
of the shadow of LA
The footsteps that were next to me
have gone their separate ways
I've seen enough now
to know that beautiful things
don't always stay that way
I've done enough now
to know this beautiful place
isn't everything they say
I heard that evil comes disguised
Like the city of angels
I'm walking towards the light

Baptized in the river
I've seen a vision of my life
And I wanna be delivered
In the city was a sinner
I've done a lot of things wrong
But I swear I'm a believer
Like the prodigal son
I was out on my own
Now I'm trying to find my way back home
Baptized in the river
I'm delivered
I'm delivered

[M.Shadows:]
You're from a small town
You're gonna grow up fast
underneath these lights
Down in Hollywood
on the boulevard the dead comes back to life
To the praying Mother
And the worried Father
Let your children go
If they come back
They'll come home stronger
And if they don't you'll know

They say evil comes disguised
Like the city of angels
I'm walking towards the light

Baptized in the river
I've seen a vision of my life
And I wanna be delivered
In the city was a sinner
I've done a lot of things wrong
But I swear I'm a believer
Like the prodigal son
I was out on my own
Now I'm trying to find my way back home
Baptized in the river
I'm delivered
I'm delivered

Baptized in the river (on my own)
Baptized in the river (on my own)
I wanna be delivered
(on my own, on my own)
Baptized in the river (on my own)
I wanna be delivered
Baptized in the river (on my own)
I wanna be delivered
Baptized in the river (on my own)
I wanna be delivered
I confess I'm a sinner
I've seen a vision of my life
And I wanna be delivered!

Sigmund Freud

21. června 2007 v 18:23 | Luccia |  Famous People
Mládí
Byl nejstarším ze šesti dětí z třetího manželství židovského obchodníka s látkami Jácoba Freuda s Amálií Nathannovou. Narodil se do společenství asimilovaných židů v Moravském Příboře. Od roku 1859 však rodina žila ve Vídni. Freud jako malý nechodil do školy, základní vzdělání získal doma. V deseti letech nastoupil na střední školu, později známou jako Sperlovo gymnasium, patřil zde k nejlepším žákům, stal se primusem a absolvoval s vyznamenáním. Začátkem zimního semestru roku 1873 začíná studovat medicínu a to ve velmi širokém spektru a opět s vynikajícími výsledky. V osmém roce studia se stává doktorem. Dlouho se bránil emigraci před Hitlerem, a když poznal, že utéci je nutné, nacisté mu to již nechtěli dovolit. S pomocí svých vlivných přátel nakonec těsně před válkou a krátce před svou smrtí uprchl před nacismem i s velkou částí své rodiny do Londýna, kde také zemřel. Jeho čtyři sestry, které zůstaly v Rakousku, se staly obětmi holocaustu.