Říká se že inteligent zvládá chaos, tak jsem asi výmkou(jo já inteligent, sama se tomu směju=D)

23. dubna 2007 v 21:24 | Infernal Princess |  My Day
Dnešek probíhal poněkud chaoticky. zaspala jsem(ne že by to bylo něco neobvyklého, protože když já příjdu někam včas tak toe zázrak=D) a máti mě tahala z postele. zázrakem jsem to stihla docela v pohodě=D Přes den se nedělo nic zvláštního ale prostě se mi zdálo, že jsem absolutně nic nestíhala.
večer jsem přišla dom a zase jsem si vyslechla že se toulám po nocích(bylo 7) a že už se tam toulaj úchyláci(moe drahá matička není jenom infantilní, dokonce i naivní, protože bymě zajímalo kdo by asi tak MĚ chtěl znásilňovat, nebo přepadat, poněvadž by musel být slepej a kdyby ne slepej tak blázen.) Já radši zalezla do sprchy, protože jsem usoudila, že
debata tvrdohlavé matky a dcery, která je v tomhle směru po matce, je totálně zbytečná. A pak jsem(jako obvykle) sedla ke compu. Atak tam sedím do teď. Dneska jsem podivuhodně projevila snahu naplánovat si alespoň matně svoji budoucnost. Hledala jsem něco o školách ale bezvýsledně, jen jsem si přečetla dva sáhodlouhý články, kde mi dělali díru do hlavy, že výběr školy má vliv na morálku dítěte(bla bla bla=D).
Zítra jedem s účou na exkurzi na pracák, takže snad mě tam něco zaujme, držte mi palečky=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama